Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontos az, hogy a férfi szórakoztassa és megnevetesse őket?

Figyelt kérdés
Pl ha egy férfivel csak komoly témákról tudsz beszélni az nem vonzó a nőnek?

jún. 11. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pont a komoly témák vonzóak.
jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a nők szórakozni akarnak, jól érezni magukat.
jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

"Pl ha egy férfivel csak komoly témákról tudsz beszélni az nem vonzó a nőnek?"


Nem hinném, hogy vonzó nekik.

Persze, ha te magad vonzó személyiség vagy, akkor vonzóbbá tudod tenni.

Ez olyan, mint amikor egy jó matektanár megszeretteti a diákokkal a matematikát.

jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen, csak figyelni kell, mert átcsaphat barátzónába ez. A lány/nő inkább csak egy lelki szemetest lát benned ha túlságosan sok és mély és érzékeny témáról kezdesz el vele beszélgetni, aminek a vége az lesz, hogy barátzónás leszel, tehát maximum aszexualis érzelmeket fogsz tudni kiváltani belőle. Erre nagyon érdemes figyelni, mert a barátzónából csak egy kivezető út van, a barátság extrákkal, de ebből meg ritkán lesz párkapcsolat.
jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fontos, hogy az életet lazan vegyük, be legyen stressz, de tudjunk beszélni komoly dolgokról is. Nem tudom kijelenteni, hogy egyik vagy másik fontosabb, nekem mindkettő az pl.
jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Barito ***** válasza:
74%
4-es téved, a barátzóna lényege az, h a fickó nem vonzó a nő számára, de mivel jó fej, barinak jó.
jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

#6

Tehát akkor ilyen nem szokott lenni amit írtam? Hogy barátnak tök jó, mert lelkizni lehet vele, akkor egy kis kupak ís mehet vele.

Vagy az van, hogy a barátság extrákkal csakis kizárólag olyan pasival csinálnak aki nagyrészt, tehát 60-80%-ban külsőre bejön nekik.

#4 voltam.

jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Barito ***** válasza:
Ha nem vonzó, nincs "kupak"
jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

"ha egy férfivel csak komoly témákról tudsz beszélni az nem vonzó a nőnek?"

Számomra inkább az a kizáró ok párkapcsolatra, ha nem tudok a másikkal komoly témákról beszélgetni.

Legyen valamennyi humora, de ezektől a folyton stand-upot játszó figuráktól én a falra mászom.

jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

#9


Pedig stand-up figurákból kevés lehet.

Inkább azokból lehet sok, akik humorosak akarnak lenni, de nem azok.

jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!