Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez ennyire általános lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire általános lenne?

Figyelt kérdés

Pont az imént láttam egy magyar redditen egy posztot, ahol a kérdező arra volt kíváncsi, fiúkat szólítanak-e le lányok.

Rengeteg válasz érkezett, a legelképesztőbb sztorikkal.

Én egy huszonéves srác vagyok, de én sose tapasztaltam lányok irányából semmilyen jelzést. Nem nézek ki rosszul, sőt, jobb napokon kimondottan helyesnek látom magamat képeket, de most már kezdem azt érezni, hogy közel sem nézek ki olyan jól, mint gondoltam.


Ti mit gondoltok a témáról?



júl. 23. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szemrevaló az kap visszajelzést ha férfi, ha nő és kezdeményeznek is nála.
júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét kezdeményezést én se kaptam, de utólag kiderült, hogy gimiben az osztályban lévő lányok felének bejöttem, többen nagyon szerelmesek is voltak. Én ugye ebből semmit se észleltem, így vitatkoznék, ha valaki jól néz ki kezdeményezni is fognak nála.


Hogyha férfi vagy és kezdeményezést vársz, csalódni fogsz. Max mosolyt és szemezést kapsz, azt is keveset, mert a gyengébbik nem ugye kevésbé bátor, szeretik, ha nekik udvarolnak. Van ellenpélda, de csak a nők töredékénél.

júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Bátrak vagyunk, ha nagyon tetszik valaki kezdeményezünk, ami nem azt jelenti feltétlenül, hogy szia vigyél haza.

Az hogy te középiskolában még nem vetted az egyértelmű jeleket a tapasztalat hiányának tudható be.

Másrészt nyilván egy tini nem úgy kezdeményez mint egy 30as például.

júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is olvastam és írtam is a poszt alá :))



Igen, van ilyen. Jóképű, sármos férfiakkal saját tapasztalat alapján: előfordul.


Én is kezdeményeztem már és kezdeményezek is, viszont az esetek többségében nem veszik észre.



Kollegák voltunk, a konyhában (véletlen) éppen ketten voltunk. Megkérdezte hogy vagyok, majd elkezdtünk beszélgetni, és én mondtam neki valami elismerő/dícsérő néhány mondatot a munkájával kapcsolatban. Ha szem előtt volt mindig hosszan néztem :D de sosem vette a lapot, vagy nem tetszettem.

júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de ha én férfiként soha semmit nem tapasztaltam, akkor az jelentheti azt is, hogy nem nézek ki jól?
júl. 23. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább csak nem vagy extra. Lehet van pár lány, aki ad valami halovány jelet, ami férfi szemmel nem feltűnő, de ha a kezdeményezéseidre a lányok jól reagálnak, akkor nem kell aggódnod.


#4

Azért ez még kevés ahhoz, hogy kezdeményezésnek lehessen nevezni.

júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Akkor segítsetek kérlek mit kellett volna mondanom, amit kezdeményezésnek lehet venni?

júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Szia, lenne kedved...? És itt jön a program ajánlat, vérmérséklettől függően :D

júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Haha, én még a fejemet is elfordítom ha tetszik valaki és nem vagyok már tini. Akkor ezen értelmezés alapján sok jó ronda férfival találkoztam. Ők még nyilván nem fognak odajönni vagy rámerőszakolni magukat. És így kerüli el sikeresen egymást két ember. Szerintem még mindig él az a sztereotípia, hogy a férfiak kezdeményezzenek, szóval ha lazára veszed és figyeled a jeleket, akkor tapasztalhatsz változást.


N

aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!