Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általános, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános, hogy az emberek messengeren nem kérdeznek vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, nem pont ez a kérdéskör, de úgy érzem talán itt lehetnek a legtapasztaltabbak a válaszolók.


Nem rég született a kislányom és facebookon összeismerkedtem néhány anyukával. Van egy anyuka, akivel nagyon jól megy a chatelés, de sajnos ő messzebb lakik és nem tud vezetni, a lakásuk meg kicsi a vendégfogadáshoz.


Így barátkoznék másokkal is, és azt tapasztalom, hogy írok egy nagyon hosszú választ teletűzdelve kérdésekkel, amire gyakran egy órán belül érkezik válasz. Szóval ez alapján azt tippelném, hogy az anyuka szeretne “beszélgetni”. Viszont a válaszban gyakran egy kérdés nincs, ami alapján meg azt gondolnám le akarnak rázni.


Szerintetek melyik igaz? Ti, ha így válaszoltok, akkor mit gondoltok?


2023. okt. 20. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy soknak hat amit előadsz. Vagy ugyanúgy másokkal is trécselnek, mint te is teszed és majd akivel a legjobban kijönnek egymást választják.
2023. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor a válaszokra is lehet reagálni, szóval nem kell kérdezni
2023. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam kérdezősködni, vagy legalábbis úgy nem, hogy pl leírom, hogy a piros a kedvenc színem (csak egy egyszerű példa), akkor nem biggyesztem a végére, hogy és neked? Mert anélkül is le lehet írni, hogy a másiknak mi. Szerintem így néz ki egy gördülékeny beszélgetés, hogy ami témában vagytok, azzal kapcsolatban kérdések nélkül is leírja az ember a gondolatait.
2023. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudtam, hogy itt kell megkérdeznem :)
2023. okt. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!