Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran és mennyire bő válaszokat írtok vissza messengeren egy olyan fiúnak aki tetszik nektek, illetve szeretnétek többet tőle?

Figyelt kérdés
Randi még nem volt.
2023. jan. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nő más, de én személy szerint nem szeretem játszmázni. Gyorsan visszaírok és beszédes vagyok, ha tetszik valaki.
2023. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Boven es hamar, ha a korulmenyek engedik, pl nyilvan melobol, baratokkal programrol, ha epp csaladdal vagyok stb, olyankor nem irogatok.
2023. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy unalmes vagy sem. Ha igen, akkor én sem töröm magam, de ha élvezem a beszélgetést, nyilván elő fogom segíteni a fenntartását, folytatódását. Párommal annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy be nem állt a pofánk.

De aki csak faggatni tudott, annak letudtam egy szavakban. Olyan is volt, hogy a 600x feltett kérdésekre írtam egy doksit, ahonnan csak másolni kellett a válaszokat

2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz vagyok írásban, ha nem ismerem az illetőt. Valahogy így látatlanban nem tudok megnyílni, nem vagyok jó chatpartner. Első tali után már sokkal jobban megy messengeren is. Olyan gyakran, ahogy épp sikerül, nem ugrok egyből ha más dolgom van, de nem is tartok taktikai szüneteket.
2023. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit adok bele amennyit a másik
2023. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!