Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meghívott egy meccsére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívott egy meccsére, akkor lehet esély rá, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Amit fontos tudni, hogy nem sokat beszélünk és még alig ismerjük egymást. Tudom, hogy sportol és mondtam neki, hogy egyszer talán benézek a meccsükre. Erre következő héten mondta is nekem a dátumot és ilyen aranyos mosollyal kérdezte, hogy megyek-e. Egy-két hetente egyszer találkozunk a munkahelyemen, ami egy Sportlétesítmény.


Nekem amúgy bejön, de nem merek mit mondani neki. A beszélgetéseink is mindig rövidek és tömörek.



júl. 20. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Elég valószínű, hogy tetszel neki. Figyelt arra, amit mondtál és kapott az alkalmon.
júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

"Erre következő héten mondta is nekem a dátumot és ilyen aranyos mosollyal kérdezte, hogy megyek-e."


Ez nem úgy tűnik mintha elhívott volna a meccsre...


Most akkor elhívott konkrétan vagy csak kérdezte, hogy ott leszel-e?

júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

Huh,hát odajött hozzám a konkrét dátummal, hogy ekkor meg akkor lesz meccsünk. Aztán megkérdezte, hogy megyek-e.

júl. 20. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát akkor nem hívott el téged.
júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Egy neurotipikus embernél ez meghívásnak számít.
júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy egyszerű eldöntendő kérdés volt, nem meghívás.
júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem teljesen tök mindegy, hogy ez meghívás volt, vagy sem? Közölte a dátumot, valószínűleg azért, mert örülne, ha ott lennél. Szerintem esélyes, hogy bejössz neki.
júl. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 😁 Hát akkor gondolom, hogy aznap kell majd lépnie, mert az edzései miatt már nem nagyon fogunk találkozni a melóban.xd
júl. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!