Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a srác meghívott az első randin és azt mondta, hogy legközelebb én fizetek?

Figyelt kérdés
Én nem csináltam egyik kapcsolatomban se úgy, hogy egyszer én egyszer ő fizet, szerintem ezt nem kéne így előre megbeszélni, volt hogy én fizettem vagy ők vagy mindenki a sajátját, nem volt erre szabály. Olyan meg soha nem volt, hogy első randin a férfi fizetett és a következőn én, csak olyan, hogy mindenki a sajátját. De nem is ezzel van a baj, hanem, hogy ezt így kijelenti, először azt, hogy lesz legközelebb, aztán azt, hogy kötelezően költenem is kell majd rá. Én megköszöntem, hogy fizetett, mert udvariasnak tartom és erre benyög egy ilyet... Miközben egy órája se voltunk még együtt de már lesz legközelebb és gyorsan meg is mondja hogy én bizony őt nem fogom lehúzni :D A vicces meg hogy nem is kérdezte mit kérek csak kért nekem.
2023. jún. 24. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez így elég tahó.
2023. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem lenne az.

Inkább nem randizom ha költeni kell.

Ha magamat meg akarom hívni elmegyek én egyedul is mega bnőkkel is nem kell ahhoz egy pótkerék l.

2023. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, be van tojva és zsugori. Menekülj!
2023. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

"A vicces meg hogy nem is kérdezte mit kérek csak kért nekem." Akor és ott szólhattál volna.

Most is szólhatsz. Ha nem akarsz többet találkozni vele, nem muszáj.

2023. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez ultragáz. Szegény, tök sajnállak, hogy időt és energiát pazaroltál egy ilyen gyökérre.
2023. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne második randi az biztos!
2023. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Na màr az ember a véleményét sem ìrhatja le ezen az oldalon,pedig azt kultúrált módon tettem minden kàromkodàs és gyalàzàs nélkül..mégis eltűnt!!!
2023. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is elég paraszt és ezt úgy mondom, hogy mikor meghívnak egy italra, általában poénosan megjegyzem, hogy "jó, de akkor maradunk még egyre és én állom".
2023. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyökér a pasi.

Hogy meg lesz lepődve, amikor megtudja, hogy "nem lesz legközelebb".

2023. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még pont azért mondta, mert nem akar másik randit és ezzel a beszólással jól le lehet koptatni bárkit.
2023. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!