Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit néztek meg elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit néztek meg elsősorban, mik a legfontosabbak a felsoroltak közül amikor randiztok valakivel és csak és kizárólag az öltözködést nézzük?

Figyelt kérdés

júl. 26. 10:56
A kérdező szavazást indított:
A ruhák márkái
A ruhák minősége
Az összhatás, a stílus
A cipő stílusa és tisztasága
A fazon amit hord ( passzol e a testalkatához )
A ruhák életkora ( rendben maga a pulóver, ing de látszik hogy nem tegnap vették hanem 1-2 éve )
A ruhák trendisége ( mennyire modern, trendi )
A ruhák színe
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. A ruhái ne legyenek kopottak, elnyűttek, lyukasak.

2. Méretben megfelelő legyen, ne hordjon túl feszülős vagy túl bő ruhákat.

3. Színben, stílusban számára előnyös darabokat válasszon.

4. Legyen rajta minden tiszta.


Nem mondom, hogy öltözködjön úgy, mint egy Hugo Boss kifutómodell, sőt én kimondottan b*zisnak érezném, ha a pasim folyton azon pörögne, hogy milyen márkás ruhákat vegyen meg minden héten shoppingolni járna (volt egy ilyen pasim és ő fixen titkolt biszex is volt, engem ez taszít), de azért adjon magára és legyen igényes. Nem tudnék olyan pasihoz vonzódni, akin elnyűtt és előnytelen ruhák vannak.

júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es:


1. Vannak kötött v-nyakú pulóvereim és mellényeim amik mivel pamutból vannak ezért már pár hónap után látszik rajtuk a mosás miatt a "kopás". Ez belefér? Vagy ez már válóok vajon? Sajnos az extrém minőségiek nem 5-10.000 forintba hanem 50-100.000-be kerülnek de azok is elkopnak azért pár év után.


2. Méretben direkt figyelek rá, igaz nekem a stílusom az hogy kicsit bővebben öltözök szívesebben ( tapered nadrág ha mond valamit ) és modern fit a slim és a regular fit ing helyett.


3. Színben figyelek rá mert elvileg tél-típus vagyok ezért nagyon rosszul állnak az őszi színek ( zöld, barna stb., borzalmasan néz ki rajtam )


4. Tisztaságra nyilván figyelek, mosom a ruháimat :).

júl. 26. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 most nem egy minimális kopásra gondolok, hanem pl. egyik kollégám egy éve szinte mindig ugyanazt a pulcsit veszi fel melóba és már teljesen ki van bolyhosodva meg fakulva, na ezt tartom nagyon gáznak, bőven telne neki új ruhákra, jól keres. Ez igénytelenség.
júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as az a baj hogy a kopással tényleg nem lehet mit kezdeni, kivéve ha ilyen extrém minőségi pamutról beszélünk, de ha abból nincs 5-10 db minimum akkor azok is elég gyorsan kezdenek kopni. Nekem is ciki amikor látszik az ujján már hogy kopik pedig jobb boltokban vásárolok, de nem vagyok hajlandó Hugo Boss-t venni csak a márka miatt.


Szóval igen némi "bolyhosodás" van, de azért nem olyan mértékű, inkább a kopás az ami látszik.


A másik az hogy régen minden pénzem a ruhákra költöttem, "dress to impress" alapon, hátha ezzel majd kitűnök. Valóban dícsérték a stílust, a ruházatom, a cipőt, a nadrágot, mindent de mégse volt sikerem az ellenkező nemnél. Ezért gondoltam hogy akkor spórolok évi 2-300.000 forintot is akár ha nem költöm minden pénzem ruhákra hanem inkább félreteszem, befektetem stb.!

júl. 26. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
4: a márka szerintem annyira nem lényeges. Plusz csak attól hogy sokat költesz ruhára, még nem leszel jólöltözött. Számít, hogy mit mivel, alkalomnak megfelelő stb. Ha ezek megvannak, meg a rutin is, akkor nyugodtan vegyél hasonló, de olcsóbb ruhákat.
júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket se.
júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább legyen stílusa. Mondjuk rokkeres. Ne a tipikus magyar 40 éves napközis.
júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

A nagyon "kinyalt" pasik számomra taszítóak, melegnek tűnnek. Azt hiszem, a metroszexuális a megfelelő kifejezés, szóval a nagyon piperkőc csávók, akik feltűnően villognak a drága cuccaikkal, márkajelzésekkel stb.


Ilyesmi pl: [link]



Ha piszkos, büdös, vagy lyukas a ruhája/cipője, az szintén red flag, pláne egy randin. Nyilván ha otthon az autó bütyköléséhez vagy faaprításhoz ilyen cuccokat vesz fel, azzal semmi gondom, sőt az a normális. De egy találkozóra ne menjünk már el így...


A kiegészítők tudnak nagyon fontosak lenni szerintem, pl egy gusztustalan, hatalmas karóra, egy csicsás napszemüveg, egy óriási, vaskos sportcipő, idétlen baseball sapka, ezek az egész outfitet haza tudják vágni, még ha amúgy normálisan is nézne ki a szerencsétlen ember.

júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amit én egyáltalán megnézek:

- összhatás, stílus ízléses és önazonos-e (ízlésesség alatt azt értem, hogy ne legyenek rajta csicsás, flitteres, nagyon tarka mintás dolgok, kilós fux, ízléstelen tiktok trendek és a színek összepasszoljanak)

- ne legyen ódivatú a stílusa, ne legyen olyan a hatás, mintha átlag magyar nagypapival ismerkednék (2-3 számmal nagyobb póló vagy rövidujjú sportos ing, nyakig felhúzott bermuda nadrág feliratos sportzoknival és öcsiszandállal, hasitasival)

- igényesség (pl. ne vegyen fel elnyűtt, lyukas, koszos ruhát - nem, a picit bolyhos pulcsi még OK, de azt is le lehet amúgy szöszteleníteni néha -; olyan pulcsit meg nadrágot, ami 13 éves kora óta megvan és egyértelműen túl rövid; össze-vissza ragasztott cipőt)

- ne legyen két lábon járó márkareklám

- alkalomhoz illő-e a szett

júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es akkor neked ilyen Brad pitt jellegű pasi jön csak kb be :D
júl. 29. 14:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!