Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyaljad.... a fagylaltot , az azért nincs horror áron.


Felesleges milliókat költeni pizzára ha nem garantált a francia.

júl. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
68%
Itt a legtöbben beléd kötnek, de amúgy őszintén írom. Smaci volt? Mert ha igen, akkor bedobsz egy olyant hogy láttad már ezt és azt filmet, letoltod és megnezitek nálatok (veszel, chips, popcorn, üdítő), olcsón kijossz, és ha belemegy a játékba, mármint a filmezesbe. Akkor egy jókora dugattyuzasban is benne van. De ha nem, akkor 4-5.randi után felesleges várni bárkire is, higyj nekem...
júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!