Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a csajt, jobbat érdemel nálad.
júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek piknikezni. Süss otthon egy pizzát, csinálj egy bolognait és vidd el a randira. Szerintem ez egy kedves gesztus.
júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá pénzed vagy sajnálsz ennyi pénzt rá, akkor találj ki valami olcsóbb randit.
júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy óriáspizzára kellene meghívni! Egy szelet nem elég belőle?!
júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi pizza az ennyi.
júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Ez pont, hogy nem óriáspizza! kb. 26-28cm és leheletvékony.

Én régebben voltam kétszer egy másik helyen voltak, de még talán 2 éve, akkor kevesebb, mint 2 ezer volt, arra emlékeztem.

júl. 19. 21:19
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Pedig a jó pizza az manapság bizony ennyibe kerül. És igen, a jó pizza (mármint itt a jó=autentikus nápolyi olasz) az leheletvékony tésztával készül. Én is jobban szeretem amúgy az amerikai/magyar típusú pizzát, ami nem szakad szét, mert van benne anyag, de az igazi olasz az bizony vékonyka és fekete a széle és ropogós és nyers zöldségek vannak a tetején és mittudomén. Az ilyenek, főleg a körúton meg ilyen könnyen elérhető helyeken bizony sokba kerülnek. Készíthetsz otthon olcsóbbat, vagy meghívhatod egy kevésbé fancy helyre. A Vapianoban pl tudom, hogy nem 5000 egy pizza. Kommersz, de legalább finom.
júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Fuh igen a Moto ott tényleg jó a pizza, de sajnos nem olcsó. Sajnos minden normálisabb kaja itthon drága, lassan már kb Meki Burger King is max kuponnal normális árú.


Sajnos mostmár ahol meg tudnak csinálni egy jó olaszos pizzát ott elkérnek érte ennyit. A Pizza King is kb 2500-3000 és hát az azért enyhén szólva nem egy etalon pizza (persze nem rossz néha)


Jó pizza van még Donna Mama-ban, La Piazza, Pasta Bazár adott esetben Bellozzo se rossz.

júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
39%
Osanban is van pizza
júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
0%
Küldj neki egy receptet.
júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!