Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

A nápolyi pizza szerinted mi, ha nem olasz konyha? Tudod hol an Nápoly?


Tudom hogy nem csak pizzából áll az olasz konyha, de ami valóban olasz echte étterem más fogásokkal is, ott ilyen 5000 forinttól indulnak az árak.



A kapcsolathoz meg szerelemhez 2024-ben a fiatalok körében valamennyi pénzbeli invesztálás kell. Ezzel felesleges vitatkozni. Sokan megírták nem mehetünk szendviccsel a parkba minden alkalommal, főleg az elején, főleg 40 fokban.


Egy multinál dolgozom, 500e a bruttó bérem.

Hónapokig tartott, hogy találtam melót mert minden más helyen a br. 450-et adták meg mint "plafon".

júl. 20. 10:56
 32/52 anonim ***** válasza:
39%

Milyen végzettséged és nyelvtudásod van?

Pályakezdő vagy?

júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
51%

A korunknak megfelelő jó kommunikációra példa:

- Úgy ennék veled lazacot, kaviárral... Figyu, van nálam 15 dkg parizer, meg két tesco-s zsemle, ha gondolod falatozzunk azon a padon.

júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
64%
Írják neki itt sokan hogy milyen csóró, meg hogy milyen rossz végzettsége van hogy csak ennyit keres, de amúgy konkrétan medián fölött kicsivel keres a srác. Az emberek fele nem keres ennyit, ők akkor nem randiznak?
júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
34: Nem mindenki Budapesten él, és nem mindenkinek 200e az albérlete. Rengeteg helyen vidéken gondolom még mindig szülőkkel élnek az emberek, és így lakhatásra nem kell költeni, vagy lakótárssal élnek. De amúgy még mindig nem tudjuk, hány éves, és milyen végzettsége van.. Mert ugye az sem mindegy, hogy mondjuk semmilyen szaktudása nincs, nem érdekli a tanulás, és nem várható, hogy többet fog keresni, ergo évek múlva is csak hónapról hónapra fog élni, vagy vannak-e jobb kilátásai. Mondom ezt, mert előbbi esetben pl. hogy lehetne elképzelni egy gyerekvállalást..
júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Jól van kérdező, te jobban tudod, tapasztalt róka vagy.

Ebben az esetben spóroljál, hogy valóban olasz echte étterembe (sic!) vihesd a kis barátnődet, ahol ilyen ötezer (sic!) forinttól indul egy más fogás (sic!).

júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

"nem mehetünk szendviccsel a parkba minden alkalommal, főleg az elején, főleg 40 fokban."

2x nem úgy mentetek, most lehetne.

júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
34es vagyok, miért kellett lepontozni?
júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
14%
Hívjon meg a pics@, nem a 90-es években élünk.
júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
0%
Mirelit
júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!