Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Magadhoz nem hívhatod, a beülős helyek meg drágák neked. Akkor mégis hogy akarsz vele ismerkedni? 40 fokban nem sétáltathatod állandóan, és ha ennyit nem tudsz invesztálni egy kapcsolatba, hogy egy pizzát megegyél vele, legalább az elején, amikor még nem egymáshoz jártok főzőcskézni, akkor gáz van. Pályakezdő vagy, meg ő is? Ha igen, akkor érteni fogja, ha hamarosan inkább otthoni főzésre hívod.
júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
14%
Gondolj bele, hogy ilyen árak mellett mennyibe fog az kerülni, míg eljutsz vele az ágyig.
júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
75%

12# vagyok. A tanár rendőr házaspárt példának írtam oktondikám, hogy ók sem engedhetik meg maguknak ilyen árak mellett az éttermes héderezést.


A korábbi bunkó hozzászólást (ha nincs pénzed ne randizz) engedd el.


Nem te vagy az egyetlen, akinek szűkösek az anyagi lehetőségei. Ha nem tudod magadhoz elhívni, akkor majd máshova mentek, de nem kell étterembe.

Csinálj szendvicset vagy akármit, es egy pokróccal kimentek a Margit szigetre.

Az ismerkedés elején pedig el kell mondani, hogy a karriered elején vagy, szűkösek a lehetőségeid, és nem tudsz kifizetni egy éttermet.

Nem csak te vagy így ezzel, van még kétmillió másik ember.


Csak az itteni szerencsétlen marhák hiszik azt, hogy a kapcsolathoz meg szerelemhez pénz kell.

Jó kommunikáció meg odafigyelés kell.

júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ideje lenne realizálnod, hogy a két évvel ezelőtti pizzavásárlásod, az nem ma van.... Nem kell ezen csodálkozni, hát láthattad a bolti árak változását is az évek alatt!


Nyilván erősen függ a kérdés attól, hogy hány évesek vagytok, milyen szakaszában vagytok az életnek! Egy 20 éves, normális értékrenddel rendelkező(nem attól lesz szerelmes, hogy mennyi gázsija van a pasinak) egyetemista lány talán nem annyira foglalkozik vele, hogy tudsz e finanszírozni néha egy vacsorát, de szerintem sokaknak már ebből a korosztályból - illetve ha idősebbek, akkor már főleg - lelombozó lenne, ha a 35 fokban szottyadt szendvicsekkel kellene kint ülni a tikkasztó hőségben a Margitszigeten, majdnem hőgutát kapva, izzadva...

Én például már vagyok olyan szakaszában az életemnek, hogy jól keresek, egy ilyen ebéd nem tétel, ha a partner teljesen máshol tart én nem gondolkodnék benne, ha nem vagyok már szerelmes addig a pontig... és talán 2 találkozás után azért még nem az az ember.

júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
5%

Te figyelj már kérdező, most jártam Olaszországban. Egy pizza amin paradicsomszószon kívül más is van 10-11 EUR-tól kezdődik (szerencsés helyen 7-8 EUR), ha valami húsféle is található rajta, akkor 15-20 EUR. Sör 5-7 EUR egy korsó. Van, ahol 5-6 EUR egy 0,33-as üveg.


De leszartam, nem azért mentünk Rómába, hogy ezt számolgassam. Volt rá pénzem, megvettem, ennyi.


Neked is csak annyit kell kigondolni, hogy van-e rá pénzed, és kész, nem pedig agonizálni az árán.

júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki fizesse a saját fogyasztását, miért kéne neked fizetned az ő részét?

Én soha nem engedtem, hogy a pasi fizessen helyettem.

júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Körúti flancos helyen ennyibe fog kerülni egy pizza, igen. Függ az ár az elhelyezkedéstől is, meg azért nem tudom, mennyire tűnt fel...- b...ott magas infláció volt kis hazánkban, és ez nemcsak az alapvető élelmiszerekre vonatkozik, hanem mindenre.


Nagyjából ilyen árak vannak frekventált területen lévő beülős helyeken. Ha nem gyorskajálni viszed el, akkor ki kell ennyit fizetni. Ha ez nem szimpatikus, akkor menj fel Tripadvisorra, szűrj rá az olcsó helyekre, aztán nézd meg a menüjüket. Ha nem felesben fizettek, arra azért készülj fel, hogy kicsit kijjebb kell menni, ha ez neked így túl sok.

júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

"Említette, hogy kedveli az olasz konyhát."

Jó, hogy odafigyeltél és megjegyezted. Majd eljön az ideje. (Az olasz konyhában egyébként nem csak pizza van.)

Addig még egy teraszon egy süti vagy fagyi elmegy egy darabig.

júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy doboz Rafaello-t, az is olasz, a legtöbb nő imádja.
júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
79%

Olasz konyha = pizza??!!!!


Édes jó istenem.

júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!