Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
De mi az, ami ennél kevésbé fancy és beülős, de nem gyorsétterem?
júl. 19. 22:27
 12/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell beülni sehova, ha nincs pénzed.

A rendőr-tanár házaspár vagy még sorolhatnám se ül be minden másnap.


Elhívod magadhoz, veszel darált húst, spagettit, sajtot, és 2000 forintból főzöl annyit, hogy másnap is azt eszed.

júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
53%
Ember, ha ennyi pénzed sincs, hogy meghívd egy atlag áras pizzára, inkább ne randizz!! Először az anyagi helyzetedet tedd rendbe, utána gondolkodj nőben 🤦‍♀️
júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
39%
Legyen neki elég a Dr.Oetker Ristorante mirelit pizza azt jó van.
júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Magamhoz nem tudom hívni!

Ez még csak a 3. találkozó! ha magamhoz hívnám 100 millió % azt gondolná, azt akarom, pedig nem! rögtön tiltana..


A rendőr-tanár házaspár vagy még sorolhatnám se ül be minden másnap.


de mi nem vagyunk házasok, sőt csak most kezdjük megismerni egymást.

júl. 20. 00:06
 16/52 A kérdező kommentje:

200 az albim, 10 a BKK, 10 a telefon-net, napi 2e az étel, vagyis 60e

30e diákhitel, 350-360 körül keresek napi 9-10 órát dologzom.

júl. 20. 00:08
 17/52 anonim ***** válasza:
40%
Ne hívd el sehova, majd elhívja más.
júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen a büfészak és te még hitelt is vettél fel rá.
júl. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
65%
#16 ha ilyen kicentizve élsz, talán ne a randizáson meg a pizzán kattogj, hanem a helyzeteden próbálj meg s.o.s javítani, mert könnyen az utcán találhatod magad. Mi a forgatókönyved arra az esetre, ha pl megbetegszel, és táppénzre kell menned, ami kevesebb pénz, és még gyógyszert is kellene venned? Nem fogod tudni fizetni a lakbért. Nem beszélve arról, hogy a tulaj, a netszolgáltató is bármikor emelhet árat.
júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
76%
Mit végeztél, hogy diplomával ennyire rosszul keresel?
júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!