Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyibe kerül egy pizza? Így hova hívjam el a 3. randira?

Figyelt kérdés

Első randink volt séta a Duna-parton, második limonádé egy kávézóban. Szerintem itt az ideje valami "komolyabbnak".


Említette, hogy kedveli az olasz konyhát. Régebben voltam egy Moto nevű pizzázóban, láttam van egy új helyük a körúton. Gondoltam jó lesz, mert nem puccos, de mégis hangulatos és olasz.


Viszont nézem az ideit menüt, 3500-5 ezer forint lett egy ilyen pizza? és ehhez jön az üdítő, plusz 15% szervízdíj?

Így fizetnék 10 ezer forint felett, egy amúgy nem is elegáns vacsorára.



Mi legyen most?


júl. 19. 21:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%

39

Na az b*szna be, ha nőkénr fizetnék.... 😏

júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen élelmiszer árakkal minden normális éttermi kaja drága, nem, hogy a pizza. Ma már egy útonállót sem úszol meg vidéken 4-5 rongy alatt 2 főnél, nem, hogy Pesten.
júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
87%
#42, biztos is, egy útonálló elviszi az órádat meg az ékszereidet is, az összes pénzeddel együtt🤣🤣🤣 (Tudom, gáz vagyok, de nem bírtam kihagyni, bocs!)
júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
70%
Na de most 10 000 Ft tényleg olyan rettenetesen nagy összeg egy különlegesnek mondható alkalomra?
júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a 3. randin nem muszaj draga etterembe vinni a lanyt. Setaljatok egyet.

29N

júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy csóró vagy, nekem is húzósak voltak a diákhiteles éveim, és a mai napig sem keresek túl jól. De azért nem vágna ennyire földhöz, ha a harmadik randin 10ezret kellene költenem. Szerintem simán csak sóher vagy.
júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Én fagyizni hívnám, vagy főznék spagettit otthon.
júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért, akinek gondot okoz 10-20ezer ft kifizetése/randi, az ne randizzon, hanem.eloszor a penzugyi helyzetét rendezze
júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
9%

3. randira eleve minel hurcibalod meg ide-oda?

Hivd fel magadhoz es dugd meg vegre.

júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cukiba hívd el.

Fagyizzatok.

Én sem vártam el nagy drága dolgokat, hozzá is mentem feleségül.

Csak ne ess át a ló túloldalára hogy egy üdítőt se veszel soha.

Egy egy cukrászda vagy kávé nem fog földhöz vágni.

júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!