Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet vajon probléma abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vajon probléma abból, ha az egyik fél nagyon bulizós?

Figyelt kérdés

Még csak találkozgatunk egy sráccal, de szépen alakul a dolog.

Azt már tudom róla, hogy a haverokkal sokat buliznak, utaznak, ilyesmi. Engem ez önmagában nem zavar, mert velem is sokat találkozik, meg amúgy sem csajozni megy, mert konkrétan én vagyok neki az első lány, minden értelemben.

Én viszont egyáltalán nem vagyok társasági ember, bulizni sem jártam soha, de néha szívesen megiszok valamit, de csak 1-2 emberrel érzem igazán jól magam. Ettől függetlenül bármilyen programra nyitott vagyok, meg nem akarok én senkit elmarni a barátaitól stb, csak felmerült bennem, hogy mi van, ha mondjuk majd velem is szeretne menni esetleg ilyen közös bulikra? Ettől még nyilván messze vagyunk, de valakinek van esetleg ebben tapasztalata, hogy ez hogy szokott lenni?


júl. 10. 08:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg te mennyire vagy nyitott erre, vagy o a forditottjara.

Magamrol tudom, hogy sosem iszom alkoholt, nem szeretem a bulikat stb, sosem mennek, tehat nem vagyok nyitott ilyesfelekre. En nem tudnek olyannal lenni, aki viszont szereti ezeket, es valoszinuleg o sem tudna velem.

júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!