Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet vajon probléma abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vajon probléma abból, ha az egyik fél nagyon bulizós?

Figyelt kérdés

Még csak találkozgatunk egy sráccal, de szépen alakul a dolog.

Azt már tudom róla, hogy a haverokkal sokat buliznak, utaznak, ilyesmi. Engem ez önmagában nem zavar, mert velem is sokat találkozik, meg amúgy sem csajozni megy, mert konkrétan én vagyok neki az első lány, minden értelemben.

Én viszont egyáltalán nem vagyok társasági ember, bulizni sem jártam soha, de néha szívesen megiszok valamit, de csak 1-2 emberrel érzem igazán jól magam. Ettől függetlenül bármilyen programra nyitott vagyok, meg nem akarok én senkit elmarni a barátaitól stb, csak felmerült bennem, hogy mi van, ha mondjuk majd velem is szeretne menni esetleg ilyen közös bulikra? Ettől még nyilván messze vagyunk, de valakinek van esetleg ebben tapasztalata, hogy ez hogy szokott lenni?


júl. 10. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Lehet.

Ezt a helyzetet csak úgy lehet megoldani, ha a bulizós fél abbahagyja a bulizást, vagy legalábbis minimumta csökkenti. Egy ilyen életmódváltozáshoz azonban nagyon szerelmesnek kell lenni a másikba.

Szal ha a bulizós fél nem szerelmes, akkor megszoksz, vagy megszöksz.


Nekem exem lényegében abbahagyta a bulizást miattam. Ha nem teszi, nem tudtunk volna járni, mert engem zavart volna.

júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet. Ha nem hasonló az életmódotok. Most még megbízol benne, én nem tudnék megbízni. Van egy exem. Na, ő még 32 évesen is bulizott. Nem azzal van a baj, ha valaki jól érzi magát, de konkrétan sosem volt felnőve. Mindig a haverok, a pia, a hülyeségek, a röhögés volt az első. Én sosem tudtam bulizni, nem is vonzott. De ez nem törvényszerű, lehet ti meg tudjátok oldani.
júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az elég gyakori, hogy egy idő után vinni akarna magával. Ebből például lehet probléma, mert ha alapvetően nem vagy ilyen típus, akkor egy-egy alkalmat, főleg eleinte még kibírsz, de rövidesen tele lesz a hócipőd, hogy már megint menni kell, ő meg ha látszólag el is fogadja, hogy nem mész, ott lesz benne tüskeként, elégedetlenkedni fog.
júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak szólok,ha bulizni megyünk srácok ott csajozás is lesz.
júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Munka mellett nem fogja tudni fenntartani, hogy nagyon bulizik és veled is elég időt tölt, rendszeresen hajnalban érkezik miközben már alszol.


Így a kapcsolat elején ez nem feltétlenül probléma, hiszen külön éltek, kevesebbet találkoztok, később viszont igen.

júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet probléma, én nem jönnék össze ilyen emberrel,pont mert engem zavarna. Viszont nem is várnám el a masiktol,hogy miattam otthon üljön. Keresni kell olyat akivel összeilletek e téren is.
júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En eljarogatok bulizni,kiulni stb. de ahogy irtak elottem is,az elejen nem zavart ,de aztan mar zavart,egyreszt mert osszekoltoztunk,masreszt mert nem tartottam/tartom normalisank,hogy egy 34 eves embernek a lereszegedes legyenn a fontos hetkoznap-hetvegen is. Es ez majd bizalomvesztessel jart,veszekedessel,ha elment mar gyomorgorcsom volt,hogy hogy erkezik haza vagy haza tud-e esetleg jonni.

Vegul is engem nem a bulizas,hanem a reszegseg zavart nagyon.

júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kontrolmániás vagy, akkor probléma lesz.

Előbb utóbb úgyis probléma lesz

júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerősömnél ez is gond volt: egy nyugisabb vs. pörgősebb ember együtt nem jó.
júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez milyen mértékű. Én nő vagyok, de fiatalabb koromban minden hétvégén mentünk valahova. Aztán elmaradt, mert az összes barátnőm férjhez ment, családja lett stb. Néha még most is elmegyünk ide-oda, de már ritkán, 2-3 havonta, de én még most is nagyon szeretem.

Amióta van komoly kapcsolatom, nem szoktam a bulikban pasizni, de kétségtelen, hogy ez inkább olyan szingli dolog. Néha elmehetsz te is vele, néha hagyd, hogy a haverokkal menjen nélküled. Viszont az kétségtelen, hogyha dolgozni fog, meg komoly kapcsolata lesz, akkor már nem lesz erre ideje, energiája. A haverok is el fognak kopni.

júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!