Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak az erősebb jellemű nőket, akiket nem kell úgymond babusgatni, hanem tudják mit akarnak? Nem olyanok,akik uralkodni akarnak a férfiakon, hanem egyszerűen csak határozottak.

Figyelt kérdés
Sok társkereső oldalon láttam már adatlapot, és hallottam olyat,hogy ha egy nőről úgymond lerí,hogy erősebb karakter a férfiak messziről elkerülik, mert nem találják nőiesnek. Itt nem a kisarkításra gondolok,hogy dominák,és stb, csak szimplán erős jelleműek. Miért annyira taszító a legtöbb férfinak,ha egy nő egy kicsit erősebb karakter, és miért kevésbé nőies,mint az olyan nő, aki a képei alapján egy "szeretgethetős kis nyuszika?"?
júl. 31. 00:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
A "határozott karakter" elég tág skála. Az exférjem nem gondolta volna rólam, hogy lelépek gyerkestül,amikor ő megcsalt többedjére. Az emberek nemtől függetlenül azt hiszik, hogy birtokolhatják és uralkodhatnak a másikon.
júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%
Ha más bajod nincs is, ott van benned a szorongás, hogy a nő saját magához képest gyengének fog találni, nem lesz képes férfiként tekinteni rád.
júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem akarják, hogy a nők "uralkodjanak" felettük.
júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%

"a nő saját magához képest gyengének fog találni, nem lesz képes férfiként tekinteni rád"


Ha a másik gyengeségétől múlik az erőd, nem vagy férfi.

júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
16%

Mert amúgy is a nő a domináns egy kapcsolatban normál esetben csak megsúgom és ha csak egy picit is vissza él ezzel az már elnyomás hiszen mindig az lesz ekkor amit ő akar.


Ez a titok semmi más.

júl. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

A határozott erős nő egy eléggé tág fogalom.

Határozottság jó dolog,de könnyen túl lehet esni a ló túloldalára.


Én a rendőrnőket/katonanőket

Tanítónőket,tanárnőket kerülöm mint a tüzet,több rossz tapasztalatom is volt velük.


Egyik volt exem rendőrnő volt,tudom hogy ahhoz a hivatáshoz szükséges hogy határozott legyen az illető,de ő állandóan azt éreztette velem hogy övé kell legyen az utolsó szó és rendszeresen le akart dominálni minden téren.


A másik egy tanítónővel jártam ő pedig állandóan ki akart oktatni.

Csakhogy egy párkapcsolat nem erről szól, nem voltam és nem vagyok a diákja.


Ezek a hivatásukkal hozott beidegződések lehetnek,de köszönöm szépen, ezekből én nem kérek.

júl. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
32%
Azt szeretjük ha nálunk van a f@$z. A nőknek nem áll jól annyira. Meg az sem amikor úgy beszélnek hogy minden második mondatukban így f@$zom,úgy f@$zom.
júl. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%

Mert mi akarunk lenni a férfiak a kapcsolatban.

Az erős határozott nő rendszerint azt jelenti, hogy konfrontatív, okoskodó, állandóan elégedetlenkedő nő, aki állandóan azt érezteti, hogy mennyire nincs is rád szüksége.

Ilyen típusra viszont nekünk nincs szükségünk.

júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%
Határozott erős alatt azt érted, hogy ő ír rád, kezdeményez, hív randira majd fizet? Kesőbbiekben karrierista, kevés a szabadideje, rendszeresen érvényesíti saját akaratát? Esetleg ha gyerek születik is azt várja el, hogy te maradj vele otthon, ő pedig eltart? Mert ez esetben nekem se tetszene.
júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
42%

Úgy látom,hogy az 1.válaszolón kívül mindenkit lepontoztak😅

Milyen érdekes 😅😀

júl. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!