Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek volt dolga hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt dolga hasonlóan határozott, de mégis bizonytalan nővel?

Figyelt kérdés

Röviden, amit róla tudni érdemes:

A csaj mostanában kicsit ilyen egzisztenciális válságban van. Nem tudja,hogy mit akar az élet tőle. Azt látja, hogy mi volna a "normális", de nem igazán akar ebben részt venni, leginkább a magyarországi körülmények miatt. Ennek ellenére pl. a családalapítás gondolata sem teljesen idegen tőle, csak még nem tudja, hogy mit-mikor-hogy.

Azt mondja, hogy nehezen bízik meg új emberekben. Egyértelmű, hogy engem kedvel, de nem látok rajta semmilyen ragaszkodást. Nagyon ritkán nyilvánít ki bármilyen belső érzést velem kapcsolatban, max. annyi, hogy "cuki" vagyok... Pl. a múltkor kicsúszott a számon, hogy "szeretem benned" ezt meg azt. Erre rám szól (talán más megfogalmazásban), hogy óvatosan az ilyen szavakkal...

Ugyanakkor úgy látom rajta, hogy azért ő szenved ezek miatt. Ez viszont a viselkedésén a felszínen nem látszik. Stabilnak tűnik, ez idáig soha nem hisztizett, nem manipulált és még arra is figyelt, hogy engem se sértsen meg semmivel. A felszínen a csaj kedves, eszméletlenül aranyos, vicces, jó vele beszélgetni, de szinte semmi érzelmet nem nyilvánít ki.



Mindketten 30 körüliek vagyunk, olyan 1-1,5 hónapja randizunk. Részemről komoly kapcsolat volna a cél, még akkor is, ha ezért keményen dolgozni kell.

Mire lehet számítani tőle hosszabb távon? Várható, hogy feloldódik és megbízik bennem? Egyáltalán egy ilyen lány alkalmas komoly párkapcsolatra?


2022. dec. 8. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha hetente többször is találkoztok és alkalmanként legalább 2-3 órát együtt vagytok, akkor ennek nincs jövője.

Amelyik nő ennyi idő után nem mutat érzelmeket, az sosem fog (legalábbis irántad).

2022. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Heti 1, max. 2 alkalommal találkozunk, de ilyenkor fél napokat simán együtt vagyunk. Megdugni még nem engedte magát (ebből gondolom, hogy nem kifejezetten szexet akar tőlem), de már közel van az is.
2022. dec. 8. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
XD
2022. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Határozott, de bizonytalan? Most akkor melyik?

Attól, hogy valakinek valamilyen elképzelései a jövőről, még nem lesz határozott.

2022. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Kuka az ilyen nő.. a mentális betegnek a rosszabb fajtája aki kotodesi problemakkal kuzd.
2022. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő nem, vagy nagyon minimális mértékben vonzódik csak hozzád fizikálisan.


Azt már látja, hogy neked nem sok más opciód van rajta kívül, és azt is tudja, hogy neked bármit mondhat, bármit tehet veled, úgyis elhiszed, és mellette akarsz majd maradni.


Szóval mivel ingyen kap tőled figyelmet és törődést, hülye lenne a szemedbe mondani az első mondatomat.


Lefeküdni maximum csak akkor, és akkor is csak azért fogtok, mert éppen nincs más, aki jobban, aki igazából tetszik neki.

Ezek az "óvatosan ilyen szavakkal", stb ezek mind-mind csak azért mondódnak ki, hogy amikor majd jön egy olyan, aki igazán tetszik neki, és rád már nincs szüksége, te pedig számonkéred, akkor mondhassa, hogy "dehát mondtam, hogy ne használj ilyen szavakat".


Szóval ez a nő nem kedvel téged. Csak egy eszköz vagy arra, hogy ingyen figyelmet és törődést kapjon.


Hiába dolgozol bármilyen keményen, nem fogtok kialakítani egy harmonikus, egyenrangú kapcsolatot, mert ez a nő nem tisztel téged és nem vonzódik hozzád. Hiába reménykedsz, hiába minden NEM FOG SIKERÜLNI.


Ezt lenne a legjobb minél hamarabb belátni, elfogadni - és megszakítani vele a kapcsolatot.

Sajnálom, hogy így alakult, hátha a következő már jobban megbecsül majd téged.

2022. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kommenteket.

#6 Azért a helyzet ennél jóval árnyaltabb. Fizikálisan valóban lehet, hogy nem vonzódik annyira hozám, mint kellene, de azért hidd el, hogy vonzódik épp eléggé. Kisebb mennyiségű alkohol előhozza belőle mindig (ez mondjuk lehet pont az ellenkezőjét bizonyítja, de az is lehet, hogy csak a gátlásait oldja, nem tudom melyik).

Nem tűnik nagy f.szrángatónak, majdnem biztos vagyok benne, hogy melletem másokkal nem találkozgat, vagy ha igen, ügyesen titkolja.

Tény az is, hogy nagyon szeret velem beszélgetni, az már bennem is felmerült, hogy lehet csak az ilyen jellegű igényei kielégítésére tart. De ezt sem tartom valószínűnek, mert nem a lelki szemetesládája vagyok, ilyen infókat nem nagyon oszt meg velem. Ezen kívül a kapcsolatunk egyáltalán nem egyoldalú, sőt. Amit adok, vissza is kapom.

Ezt a dilemmázást, amit most ide kiírtam, ő nem tudja; én is színészkedek kicsit. Ha a nyakába zúdítom a gondolataimat, biztosan leráz, ezt nem tehetem meg.

2022. dec. 9. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne színészkedj, de ne is ronts ajtóstól a házba.

Lassabb tempóban halad,de ez nem feltétlenül baj

2022. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is, mint a csaj. Nekem is idő kell, hogy valakit közelebb engedjek, feloldódjak. Legyél vele türelmesebb, ha meg akarod vele próbálni/úgy érzed van értelme. Neki lassabb a tempója. nem feltétlenül rossz ez,de érezni kell mikor lép át egy határt a várakozás! Én amúgy olyanokkal, akikhez ragaszkodok azoknak nagyon-nagyon ki tudom mutatni az érzelmeimet, szeretetemet. De ha ismerkedek, akkor nem megy úgy meg nem is jön úgy. Szimplán csak nem értem miért dumál velem ez a jó pasi előttem. xd Senki nem választja ezt, hogy ilyen legyen. Biztos nem volt könnyű gyerekkora. Szerintem az egy jó jel, hogy figyelmes és szeret beszélgetni veled. De benne van az is, hogy lehet nincs meg az a vonzalom. Ki tudja 🤷‍♀️

Lehet az kellene, hogy egy kicsit megnyíljon neked. Nekem úgy könnyebb szokott menni. Nem kell lelkizni. Ossz meg vele valamit, aztán az segíthet neki.

De passz....nehéz ez. Főleg, ha ő nagyon tartja ezt.

2022. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!