Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak az erősebb jellemű nőket, akiket nem kell úgymond babusgatni, hanem tudják mit akarnak? Nem olyanok,akik uralkodni akarnak a férfiakon, hanem egyszerűen csak határozottak.

Figyelt kérdés
Sok társkereső oldalon láttam már adatlapot, és hallottam olyat,hogy ha egy nőről úgymond lerí,hogy erősebb karakter a férfiak messziről elkerülik, mert nem találják nőiesnek. Itt nem a kisarkításra gondolok,hogy dominák,és stb, csak szimplán erős jelleműek. Miért annyira taszító a legtöbb férfinak,ha egy nő egy kicsit erősebb karakter, és miért kevésbé nőies,mint az olyan nő, aki a képei alapján egy "szeretgethetős kis nyuszika?"?
júl. 31. 00:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván a részleteken és mértéken sok múlik, de általában az tud lenni a probléma, hogy nem érezném azt mellette, hogy szüksége lenne rám.
júl. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
40%
Roppant egyszerű a dolog, nem akarok rivalizálni egy kapcsolatban. Nekem egy nőre van szükségem ha hazamegyek, nem egy faszira aki folyton fitogatja, hogy ő is mennyi mindent meg tud tenni amit én..
júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Fogtam ki én is nagyon határozott nőt. Az elején nem zavart. Aztán egyre jobba. Magam is elég határozott, racionális jellem vagyok. Majd beleszakadt lelkileg, ha egyszer kiderült, hogy téved valamiben. Folyton azt éreztem, hogy nincs rám szüksége. Olyan volt, mint ha állandóan hatalmi harcot akarna velem folytatni…
júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%

Ez így nem igaz.


Valami más lesz a probléma.

júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell a kamu! Senki nem eleg jo neki !
júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
58%

Tehát ezek szerint, a férfi akkor érzi jól magát , ha a nő azt mutatja , hogy szüksége van rá. 🤣 Szükség... ha ezt a szót boncolgatjuk 🤔😒

Miért nem elég, ha valaki csak szereti a másikat? Miért kell, hogy szüksége legyen rá? 🤔

Ja, mert akkor nincs kiszolgáltatott helyzetben, és könnyen dobbanthat ☝️

júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki tudja, hogy mit akar, még lehet szeretgetni, babusgatni.
júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
19%

"erősebb jellemű"


Mert ott valahol probléma van, rossz családi háttér, megviselte az élet, beteg lélek sok csalódás miatt, megfelelési kényszer valami miatt?


Az emberek egy egészséges, tiszta társat szeretnének, akit lehet szeretni.


Amíg beteg a lélek, nem lesz képes igaz szeretetre.

júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
42%

Én meg azt vettem észre, hogy a férfiak többsége pont, hogy rühelli, ha egy nőt babusgatni kell, ha érzékeny, kimutatja az érzelmeit.

A legtöbb férfi egy szexi női testbe zárt férfivel akar együtt lenni, aki csak akkor mutat ki bármiféle érzékenységet, ha a férfinek rinyálhatnéka van és elvárja a nőtől, hogy ezt hallgassa, oldja meg helyette a problémáját.

júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

#11 De miért van az, hogy amikor meg szüksége van a nőnek a férfire, akkor 95%-uk azonnal elmenekül?

Miért legyen a nőnek szüksége a férfira, ha a férfiak többsége semmire nem jó, azonnal elmenekül, mikor dolgozni kell vagy felelősséget vállalni?Legyen a nőnek szüksége rátok, csak semmit ne kelljen megcsinálni.

Szól mondjuk a nő, hogy kell neki pénz, ezt meg azt meg kell csináltatnia, akkor ugrasz és megcsinálod, megcsináltatod, kifizeted?

Ha nem, akkor szerinted mi szüksége van egy nőnek egy férfira?Semmi.

júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!