Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak az erősebb jellemű nőket, akiket nem kell úgymond babusgatni, hanem tudják mit akarnak? Nem olyanok,akik uralkodni akarnak a férfiakon, hanem egyszerűen csak határozottak.

Figyelt kérdés
Sok társkereső oldalon láttam már adatlapot, és hallottam olyat,hogy ha egy nőről úgymond lerí,hogy erősebb karakter a férfiak messziről elkerülik, mert nem találják nőiesnek. Itt nem a kisarkításra gondolok,hogy dominák,és stb, csak szimplán erős jelleműek. Miért annyira taszító a legtöbb férfinak,ha egy nő egy kicsit erősebb karakter, és miért kevésbé nőies,mint az olyan nő, aki a képei alapján egy "szeretgethetős kis nyuszika?"?
júl. 31. 00:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%

27


Az elso kapcsolatomban 5 ev volt, most a negyeidkben szinten 5. Ertem, hogy rossz tapasztalataid voltak, de ettol nem lesza z osszes ferfi szemet.

júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
71%

29,30

Tényleg nem lenne vele baj, de nagyon kevés olyan férfit ismerek, aki nem él vissza egy ilyen kapcsolatban a hatalmával.

Még a legnormálisabbnak tűnő férfi is sokszor totálisan megváltozik pl a gyerek születése után, mikor a párja a legkiszolgáltatottabb helyzetben van.

Rengeteget ilyen kapcsolaltot láttak a nők és pont ezért nem kérnek belőle, inkább megerősödnek és figyelnek arra, hogy anyagilag meg mindenféle szempontból függetlenek maradjanak a férfiaktól párkapcsolatban.

júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

32# igen,tudom

Nehéz dolgok ezek

júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
65%

"Ha a másik gyengeségétől múlik az erőd, nem vagy férfi."

Itt nem az erődről van szó: egyszerűen a nők vagy velük egyenlő, vagy felfelé (még náluk is erősebb karakterű) férfit választanak.

júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
29%

"Na, ez is baj nekik.Max 1 éven belül ezt már unják.Ott már csak a szopást, dugást igénylik, az egyéb sallangokat nem."

Szerintem meg a nőknek hamarabb elegük lesz a bújós romantikus "nyálas" férfiakból, mint fordítva.

júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%

#31 Itt nem az én tapasztalataimról van szó, vannak nekem barátaim, ismerőseim, kollégáim is.


Meg tudod mikor házas férfiak betalálnak, hogy nincs szex, el vannak hanyagolva, nem szeretgeti őket a feleségük blablabla.És megkérdezem, hogy erről ki tehet?Te vajon szeretgeted a feleséged?A válasz az, hogy nem.És mikor megkérdezem hogy alakult ki ez a helyzet, akkor az a válasz, hogy ő(a férfi) hagyott ezzel fel, a felesége meg ezt megunta és beletörődött a helyzetbe.

Az egy dolog, hogy te vagy én mondjuk jót tapasztalunk.Én már túl sok mindent hallottam/láttam az életben ahhoz, hogy a nagy átlagról következtetést tudjak levonni és kitekintsek a saját kis buborékvilágomból.

És képzeld, akiket felhoztam példának hàzas férfiakat, a feleségük mai napig abban a hitben él, hogy őket a férjük biztos szereti...Én nem állok meg ezeknek, de keresnek más nőt.Azokat simogatják, azoktól jól esik a simogatás, a feleségüket meg leszarják.

júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyenge férfiakat zavarják az erős nők.
júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert sokan azt feltételezik, hogy egy erős, határozott nő arrogáns. Pedig az erélyesség nem egyenlő a beképzeltséggel.
júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
#35 Az, hogy megöleled, simogatod a párodat anélkül, hogy mindig szexet akarnál utána, az nem romantikus, tehát "nyálas" sem lehet sehogy.Ez alapvető, normál emberi viselkedés kéne hogy legyen.
júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
38# sok a rossz tapasztalat, hogy az erős nők ilyen Karen jelleguek is általában
júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!