Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak az erősebb jellemű nőket, akiket nem kell úgymond babusgatni, hanem tudják mit akarnak? Nem olyanok,akik uralkodni akarnak a férfiakon, hanem egyszerűen csak határozottak.

Figyelt kérdés
Sok társkereső oldalon láttam már adatlapot, és hallottam olyat,hogy ha egy nőről úgymond lerí,hogy erősebb karakter a férfiak messziről elkerülik, mert nem találják nőiesnek. Itt nem a kisarkításra gondolok,hogy dominák,és stb, csak szimplán erős jelleműek. Miért annyira taszító a legtöbb férfinak,ha egy nő egy kicsit erősebb karakter, és miért kevésbé nőies,mint az olyan nő, aki a képei alapján egy "szeretgethetős kis nyuszika?"?
júl. 31. 00:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%
En is karakan, onallo, tuzrol pattant vagyok, aki barmilyen helyzetben feltalalja magat. Nem gondolom, hogy ez kizarja azt, hogy noies is legyek, igaz, nem kell engem oltalmazni es patyolgatni. Vannak “gyenge” pillanataim, amikor erzelmileg megnyilok (eleg surun), de nem vagyok egy nebancsvirag. Nyilvan sok pasinak ezek a tipusu nok tetszenek, mert iranyithatoak, manipulalhatoak, nincs onallo akaratuk es velemenyuk, konnyebb oket kihasznalni es elnyomni.
júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%

#21 Rosszul látod.A férfiak többségének egy olyan nő kell, aki gyönyörű és nőies KÜLSEJŰ,

soha nem panaszkodik, mindent elintéz magának és a férfinak IS, nincsenek érzései, mindig jó kedve van, nem kell vele foglalkozni, csak ha b*szni kell, emellett egy akarat nélküli, bólogató, csicska rabszolga.

júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kulsot tekintve jol nezek ki, a szemelyisegemet is szeretem, tetszem is a ferfiaknak, de valoban egy hatarozott ferfi illik mellém, egy olyannal nem tudok mit kezdeni, aki azt varja, hogy ne tudjak egyedul semmit megoldani es mindig ugorjak, ha futtyent. Emellett nagyon bujos vagyok, fizikailag szuksegem van a parom kozelsegere es a paromra is, de ez nem jelenti azt, hogy fuggok tole vagy nelkule eletkeptelen vagyok. Itt a legtobb hoborgo szerintem ezt varja: a kiszolgaltatott not, akivel barmit meg lehet tenni, mert az alacsony onbizalma es a hatarozatlansaga mitt ugysem hiszi el, hogy kapna jobbat.
júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
31%

#23 "Emellett nagyon bujos vagyok, fizikailag szuksegem van a parom kozelsegere es a paromra is"


Na, ez is baj nekik.Max 1 éven belül ezt már unják.Ott már csak a szopást, dugást igénylik, az egyéb sallangokat nem.

júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ezt nem tapasztaltam. Az osszes parom igenyelte, akivel hosszabb kapcsolatom volt. Vannak normalis ferfiak.
júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
19%
#25 De éltél már együtt férfivel 5-10 éven keresztül mondjuk?Amikor felnőtteknél hosszabb kapcsolatról van szó, akkor én minimum esetben 5 év együttélésre gondolok.Nem arra, hogy külön háztartásból randizgattok, elődörögtök.
júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Igen, egyutt eltem veluk.
júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
#27 Meddig?
júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
66%
Elolvasva a kommenteket én egy globális szintű megállapítást teszek. Ebben a tarsadalomban amig világ a világ a férfiak nem akarnak velük egy szinten lévő társat. Ordit a kommentekből, hogy egy nő attól nő, hogy lejjebb van, gyengébb,rosszabb képességű. Valahogy igy működik a férfi nő dinamika. Ilyenkor azért nehéz nőnek lenni, mert a női válaszokból meg ordit a szélmalomharc hogy erősebb vagy legalábbis olyan erős legyen mint egy férfi,de mikor ez megvalósul (ez már saját vélemény) két dudás nem fér meg egy csárdában. Én világéletemben szubmisszivebb voltam ágyban ágyon kívül. Imádom a nagyobb erősebb partnert,de azért elszomorodom hogy ez a dinamika a kimondott kimondatlan elvárás..
júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%

Meg egy gondolat

(29# vagyok)


Nem is lenne baj azzal hogy a nő ebben a szerepben van,ha a férfiak meg az igazi védelmező szerepeben lennenek,nem pedig ugy ereznek hogy azért nagyobbak erosebbek hogy elnyomjanak mást

júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!