Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyamatosan olyan férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan olyan férfiakkal kezdek kapcsolatot,akik ha nem úgy cselekszem/gondolkozok/nyilatkozok akkor megsértődnek, és még nekem kell bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez mennyire normális érzés, de eddig 1-2 kivételével ilyen férfiakkal ismerkedtem, vagy éltem is együtt. Gyakorlatilag vita van ha valamit nem úgy gondolok, vagy magukra vesznek mindent, vagy úgy forgatják a dolgot mintha én lennék a rossz indulatú. Utána jön a sértődés, én vagyok a gonosz és bocsánatért esedezem ha azt akarom hogy megnyugodjanak. Nekem kell úgy viselkedni hogy nekik jó legyen.

Vannak egyébként olyan férfiak akik mellett egyenrangúnak érezheti magát az ember?


júl. 30. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen hyakran elofordul veled, akkor a te keszulekedben is bizony vsn hiba. Erdemes lenne rajonni az okra, hogy miert az ilyen tipusu emberekhez vonzodsz. Nekem pl egyik parom sem volt ilyen.


25N

júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi többször előfordult már akkor veled ugyanúgy van jókora gebasz mint velük. Egyáltalán nem kell bocsánatot kérni ha egyszer úgy érzed, hogy megbántott valaki, nem volt igaza stb. Nekik kéne tőled. Ott követed el a hibát, hogy amikor végre kiállsz magad mellett akkor azért mert besértődnek te elnézést kérsz és manipulálnak körbe-körbe.
júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen.


Én nem szoktam drámázni, nem szólok bele hogy ki mit csinál nem az én dolgom. Csak akkor ha kéri vagy kíváncsi a véleményemre.


Azért vagyok ilyen mer szüleim úgy neveltek hogy mindent is szóvá tettek és ezt ki nem állhatom. Ezért mindenki megkímélek ettől.


30F

júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen lapát. Olyan isten nincs, hogy én azért bocsánatot kérjek, mert valamit másképpen látok.

Pszichopatáknak kifelé!

júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!