Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szándékosan tűnhetett el a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan tűnhetett el a srác?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja randizgatunk, minden jól ment eddig, sokat találkoztunk, stb.

Minden nap volt valami kommunikáció, gyakran fel is hívott.

Tegnap délután írta, hogy 4 és 7 között tudunk beszélni, fel is hívott, megbeszéltük, hogy ma találkozunk estefelé, meg minden részletet. Utána még este válaszoltam egy korábbi üzenetére, meg küldtem azzal kapcsolatban egy képet is, amit látott is, de azóta el van tűnve... Írtam neki kb 1,5 órája is, azt meg se nézte még.

Eddig nagyon megbízható srácnak ismertem meg, mindig mindenre reagált, sosem mondott le semmit, sosem variált, sosem tűnt el.

Hétköznaponként irodában dolgozik bent, az oké, hogy nem tud mindig írni, de eddig mindig megnézte hamar, amit küldtem, és válaszolt is hamar.


Szóval lehet, hogy csak túl gondolom, de nekem ez most akkor is furcsa. Ahogy az is, hogy tegnap ugye írta, hogy 7-ig ér rá, de eddig mindig mesélte azt is, hogy hová megy, mi lesz a program, most semmi, ez is kicsit gyanús.

Én vagyok az első neki szexuális értelemben is, szóval arra nem tudok gondolni, hogy biztos csajozik.


Szerintetek?


júl. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

“ Én vagyok az első neki szexuális értelemben is, szóval arra nem tudok gondolni, hogy biztos csajozik.”


Miért ne csajozhatna? Bárki bármikor találhat mást, akit érdekesebbnek talál. Túl sok jót nem jelent, hogy így eltűnt. Nálam erre vagy adna valami komoly magyarázatot pl. balesetet szenvedett, vagy ennyi volt a részemről. Aki 1 napig képes ignorálni, azt nem érdeklem komolyabban. Nem fogok folyton azon kattogni, hogy “na most mi van”, tiszteljen meg azzal, hogy elfogadható időn belül válaszol.

júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Pedig remélem csajozik és egy normális csajt talált magának.


Isten ments az ilyen Nôtôl!!!!!

júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hol ismerted meg?
júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
12%

És most sem mondott le semmit.


Ugyan, vàrjukmànki a teóriagyàrtàssal a 4-5óràt, különben azt kell feltételezmem, h retrad vagy.

júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
*retard
júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell 2 hónapig váratni csóri gyereket?!
júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!