Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap megyek át egy sráchoz. Elvileg süt főz. Mit illik ilyenkor vinni? Második találkozó lesz. Üres kézzel nem mehetek 28 éves vagyok.ő 35.

Köszönöm



júl. 30. 06:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Dinnye gyümölcsök innivaló tea üdítők cola vagy desszert.

De sztem csak d.gni hív csak csinál neki körítést. Számolja azzal is hogy nem épp ösdzeköltözést tervez

júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
Egy üveeg bort vigyél max. Sokra nem tartod magad, ha már a második találkozónál lakásra mész fel, mint egy prosti.
júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy fel megyek nem azt jelenti, hogy lesz is valami. Ahhoz meg két ember kell. Lehet nemet is mondani
júl. 30. 07:30
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
2-es válaszolónak üzenem: Nem kell magadból kiindulni, nem mindenki olyan egyszerű proli ember, mint te. Anno én is felhívtam magamhoz a csajt, akivel pár napja ismertük egymást és nem azért, mert meg akartam fektetni. Hozzáteszem nem is történt semmi. Mivel potenciális barátnő jelölt volt, ezért eszembe se jutott ágyba vinni. Mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, elhívtam magamhoz, valószínű ő érezte, hogy nincsenek hátsó szándékaim, mert elfogadta a meghívást. Főztünk, filmeztünk, sétáltunk a környéken stb és sokat beszélgettünk. Ennyi történt.
júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
2. Találkozón még moziba mennek az emberek, vagy programozni. Abban biztos lehetsz, hogy ő fog számítani a dugásra, ha már magához rendel a lakására, gondolom annyit sem érsz neki, hogy fizessen éttermet vagy mozit bármit.
júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Örülök, hogy nem csak én gondolom így.
júl. 30. 07:43
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Na és hogyha le is feküdnének akkor mi van? Nem ezen fog múlni a kapcsolatuk, vagy hogy lesz-e belőle több esetleg.

Vagy talán irigykedsz, hogy veled nem dug senki kedves

2-es? 😄😄😄

júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
5-östől kérdezem: Akkor nálam miért volt máshogy? 4-es válaszoló vagyok. Nem mindenki dugás miatt hívja el magához a nőt. Kérdező, ha meg esetleg mégis szex lenne belőle és neked ez belefér, akkor érezzétek jól magatokat :D
júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Valami italt vagy esetleg sütit. Ahhoz meg senkinek semmi köze kivel mikor fekszel le. Nem ez volt a kérdés.
júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

2-es vagyok: 4-es, nézd, lehet, hogy te nem ezért hívtad fel magadhoz, de a férfiak nagy százaléka dugni invitál, amikor felhív magához egyszeri találkozás után, nem kell adni az álnaívat.

A másik dolog, hogy nőként, hogy komolyan vegyenek, a nőnek magát is komolyan kell vennie, amibe nem fér bele az, hogy egy idegen 5 percen belül el tudja érni, hogy felmenjen hozzá. Persze sok nőnek kimosták az agyát a férfiak, mint a 4-es is, akik elhitetik vele, hogy teljesen normális ilyen ajánlatokat elfogadni és áá, senki nem gondol semmi negatívat, de ez egy átverés.

"lehet nemet is mondani" - ja, kivéve amikor nem. De menjél csak nyugodtan kérdező, vidd szépen a borocskát, sőt, ha ő főzött, akkor el is mosogathatnál utána, csakhogy kiteljesedj a női szerepedben.

júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!