Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap megyek át egy sráchoz. Elvileg süt főz. Mit illik ilyenkor vinni? Második találkozó lesz. Üres kézzel nem mehetek 28 éves vagyok.ő 35.

Köszönöm



júl. 30. 06:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
10# Te nagyon frusztráltnak tűnsz. Nem aludtad ki magad? :D
júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%

10-es: Nem adom az álnaívat, mindössze túl egyszerűen gondolkozol. Hidd csak el, nem mindenki azért hívja fel magához a nőt, mert dugni akar. Ha meg igen és a nőnek van kedved hozzá, hát akkor meg? Egészségükre. Senki se volt kíváncsi arra, hogy leprostizod a kérdeződ, ugyanis a kérdése nem erre irányult.


""lehet nemet is mondani" - ja, kivéve amikor nem."

Mégis mikor nem lehet neme mondani? Nemet mondani mindig lehet. Ha meg igent mond, akkor érezzék jól magukat.


Egyáltalán honnan tudod, hogy idegenek egymásnak? Attól még, hogy 2. randi lesz, ismerhetik egymást régebb óta. Tipikusan úgy osztod itt az észt, hogy fingod sincs az egész helyzetről. Persze megértem, mert az írásodból látszik, hogy sokat csalódtál az életben és most ezt próbálod itt kivetíteni a kérdezőre.


"Persze sok nőnek kimosták az agyát a férfiak, mint a 4-es is, akik elhitetik vele, hogy teljesen normális ilyen ajánlatokat elfogadni és áá, senki nem gondol semmi negatívat, de ez egy átverés."

Nos, az hogy mi a normális, szubjektív. Ha valakinek az a normális, hogy felmegy a 2. randin a pasi lakására, akkor neki az a normális. Ettől még nem lesz idióta, ha máshogy cselekszik, mint te. Szerintem meg tudod mi a nem normális? Az, hogy idejössz kiélni magad, mert ért a múltban egy sérelem, amit azóta se tudtál feldolgozni és úgy sértegeted a kérdezőt, hogy fingod sincs a körülményekről, egyik felet sem ismered.


Ülj le szépen fiam, írj be magadnak egy 1-est és maradj csendben.

júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Ez az hogy nem akar elvinni sehiva programozni járni semmit. Jo neki 4 fal kozt oszt kész
júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ismerem már 5 éve. Múltkor sem nála voltunk. Akkor el mentünk kávézni utána étterembe és egy színházzal zártuk az estét. Lehet ez azt jelenti hogy sehova nem visz
júl. 30. 09:45
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
Na ezt benézted 13-as. Látod kár rosszindulatúnak lenni. És amúgy van olyan is, hogy az ember nem akar ilyen helyekre menni, mert jobban szeretne pl kettesben beszélgetni a másikkal. Azért mert neked van/volt rossz tapasztalatod attól még nem kell ezt másokra is kivetítened.
júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%

Én azt nem értem, miért kell a szexre úgy tekinteni, amit kizárólag a férfi akarhat és a nő részéről valami kegy, hogy engedi.

Normális esetben a nő is vonzódik a férfihoz. Lehet, hogy a nő már akkor szexelne, amikor a férfi még nem akar - vagy pont taktikai okokból nem akar vele előhozakodni.

Kérdező, vigyél bort, menj föl hozzá, és engedd, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan ti akarjátok.

júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
2-es én nőként pl szexpartnert szoktam direkt keresni társkereső oldalakon. Úgy, hogy van férjem. Na most remélem jól földhöz vágod magad. Gondolom nem élsz nemi életet, vagy jól kihasználtak téged eddig és emiatt depressziós vagy.
júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
#17-es: Azért erre nem lennék büszke, hogy férjed van és titokban szexpartnert keresel :D Persze ha nyitott kapcsolatban vagytok és tud róla a férjed, neki is jó így, akkor nincs gond. De ha ez mind titokban történik, akkor az elég gáz.
júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy mondom nőként, hogy a srác minden valószínűséggel szexre számít, hogy én sem látom benne a rosszat.



Ha már a második randi, akkor okkal feltételezi, hogy neked is bejön, mint srác = vagyis miért lennél a szex ellen?


Ha felmész hozzá és elutasítod, amit meg tudsz tenni (nemet mondasz és elmész) számítanod kell rá, hogy többet nem fog keresni, mert elkönyvelte úgy, hogy játszottál vele és/vagy nem (elég) vonzó neked.



De amúgy én sem értem, miért fogadtad el meghívását a lakásra, ha nem akarsz vele szexelni?

Ezt kb. egy 19 naív lánynál elfogadnám, de 28 évesen már kevésbé.

júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy szexeljek e vele vagy sem. Hanem azt, hogy mit kellene vinni.
júl. 30. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!