Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek? Második találkozóra

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap megyek át egy sráchoz. Elvileg süt főz. Mit illik ilyenkor vinni? Második találkozó lesz. Üres kézzel nem mehetek 28 éves vagyok.ő 35.

Köszönöm



júl. 30. 06:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
A kérdező tényleg soha nem írt olyat, hogy nem akarna a barátjával szexelni. És tényleg nem is ezt kérdezte. :-) Csak a szokásos gyakoris gyülevész had terelte erre a beszélgetést.
júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Én üditőt vinnék esetleg egy üveg italt. Meg valami rágcsálnivalót, édességet, egy kis sütit. :)
júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha 5 éve (!!) ismered, akkor miért nincs ötleted sem, hogy mit vigyél?
júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Talán azért nincs mert. Olyan régen voltam randin így.. Meg eddig sosem főzött nekem senki?!
júl. 30. 13:36
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezném tőle, hogy mit vigyek. Nem mennék fel olyan ember lakásába, akitől ennyit nem merek megkérdezni.
júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%

mit vigyél?


én a kedvenc italom vinném bor vagy pezsgő

júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nyugodjon meg mindneki nem volt szex 😅 csak beszélgettünk és haza vitt. Úgy közeledés sem volt
aug. 2. 04:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!