Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnátok így az ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok így az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit egy appon, es beszéltünk messengeren.

Egyedülálló, van 2 felnőtt gyermeke.

Még nem találkoztunk személyesen.

Tegnap hívott és többet beszélgettünk, gondolom unta magát.

Hallottam hogy szól a telefonja hogy üzenete jön.

Olyankor szólt, hogy a fia hívja.

Ok, letettük és utána visszahívott kb 20 perc 1 óra szünet után.

Tegnap éjjel fel 12 kor megint üzenete jön és szól, hogy ez megint a fia lesz. Megint letettük, rá 20 percre hívni akart de már “aludtam” számára, azaz nem válaszoltam.

Utána még írkált, hogy zavar e, de nem válaszoltam.

Semmiképp sem hiszem, hogy éjjel fel 12 kor a felnőtt családos fia hívogatja!

Nem is tartozik rám, de annyiban zavar, hogy hazudik, azaz mintha hülyére venne.

Ennyiben zavar, amúgy nekem szarmindegy kivel mit kavar.

Ezek után nincs kedvem tovább fűzni vele, gondolom ti is így látjátok helyesnek.

Ő 53 éves én negyvenes


szept. 8. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki, én folytatnám a beszélgetést. De ha mégegyszer azt mondaná éjfél tájt, hogy a fia hívja, akkor ennyi lenne.
szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért folytatnád, ha jól tudod hogy hazudik? És ezt így egyből. Miért várnád meg, hogy 2 djára is hazudjon?
szept. 8. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem, így biztos nem
szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Lehet a fia hívta, de nem folytatnám az ismerkedést, mivel nincs meg a bizalom, sőt egyből azt feltételezed, hogy hazudik.


Nekem apám 50 évesen is simán felhívta este 10-kor, éjfél fele a mamámat (az anyját) és órákat tudtak beszélgetni. Van olyan ismerősöm aki minden nap reggel és este beszél az anyjával legalább 10 percet.

Én a másik véglet vagyok, ha kell éjfél fele hívom anyámat, de egy évben jó, ha 3-4x beszélünk telón.

szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Az egy kicsit kamus, hogy üzenete jött,és a fia hivja.

Többször volt,hogy akivel beszéltem, az szólt,hogy hívja a gyereke, de ilyenkor soha nem hallottam semmiféle üzenethangot,mert nincs is, csak simán jelez a telefon, hogy van egy másik bejövő hívás.

Ettől még akár folytathatod is az ismerkedést,mert a legtöbb ember, aki neten ismerkednik, az nem egy valakivel beszélget, aztán úgyis kiderül ki lesz a befutó. Lehet vele is csak az első találkozóig ismerkedsz, mert élőben nem jöttök be egymásnak.

szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól van, persze, hogy többel ismerkedik, azt megértem, de aki éjjel hívja, az már mélyebb ismeretsegnek tűnik.

Meg persze az is, hogy üzenete jött és azt hazudta hogy hívás jön

szept. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!