Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnád az ismerkedést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta és kényelmes, ezt úgy kell érteni, hogy nem dolgozik, mert nincs rászorulva (most még, amíg van pénze), saját lakása van a belvárosban (Bp), nem főz, mert nem szeret, úgyhogy mindennap woltról rendel, vagy elmegy valahova kajálni. Autója nincs, de tömegközlekedni nem szeret, ezért sok helyre taxival jár, ami rengeteg esetben teljesen indokolatlan, vagy megkéri a barátait, hogy vigyék el xy helyre.

2 dologra ad nagyon; a kinézetére, valamint a lakásának az állapotára, mindig patika rend és tisztaság van. Az ismerkedésünk elején nagyon imponáló volt ez az életstílus, ugyanis ő tipikusan az a “fun” csaj, akivel szórakozás az élet, semmi kötelezettség. Ez mind szép és jó, de hamar rájön az ember, hogy az élet nem csak ennyiből áll. Hosszútávra nem tudom mennyire lehetne vele tervezni, alapból nagyon független személyiség, mindent a maga módján csinál, senkitől nem fogad el tanácsot, ha ő másképp vélekedik. Gyereket szintén nem akar soha (ezzel nincs is problémám, mert én sem), háziállatot szintén nem, mert foglalkozni kell vele. Azok mellett, hogy kényelmes és lusta, semmiért nem szeretne felelősséget vállalni, legyen az a legapróbb dolog. Menekül a kötelezettségek elől is. Úgy veszem észre, hogy ő egy gondtalan, kötöttségek nélküli életet szeretne, ahol azt csinál, amihez éppen kedve van. Szerintem a tehetségét is elpazarolja, alapból egy nagyon okos, intelligens lány, külföldön végzett egyetemet (mesterdiplomás), és ahelyett hogy elhelyezkedne a jól fizető szakmájában, csak eltékozolja a megtakarításait. Nekem ez nagy red flag. Csak az élvezeteket hajszolja, rengeteg buli, csavargás haverokkal, éttermezés, nyaralgatás, jelenleg semmi kellemetlen dologgal nem kell foglalkoznia.

Mit gondoltok, van ennek így jövője?

26N és 33F



jún. 12. 18:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen nincs ha te másképp látod az élet értelmét.
jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme tovább folytatni az ismerkedést, te is tudod nagyon jól...
jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2 sajnos a szívem mélyén tudom, de közben meg rettentően megkedveltem őt. Kicsit hebrencs, de hatalmas szíve van, jóindulatú mindenkivel, nagylelkű, vicces, egyik legszórakoztatóbb személyiség, akit ismerek. Ezek mellett kinézetre is bomba, 26 éves de max 22-23-nak néz ki, nagyon jó a genetikája, meg tesz is érte, hogy így nézzen ki. Félek, hogy nála jobbat soha az életben nem találok. Nagyon őrlődöm magamban, hogy mit kéne tennem.

jún. 12. 18:13
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Hiába kedveled, nem illettek össze, ő még valamilyen szinten komolytalan, éretlen. A külseje hiába (majdnem) tökéletes hogyha szenvedni fogtok mindketten.

(#3)

jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
11%

Vélem, h az anyagi hàtterében nem egy pasi àll.


Màrh nem egyetlen.

jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem írtál a kompatibilitásotokról, tehát hogy Ellenben Te hogy vagy az életben.... mert hogy ugye két embernek kell összeillenie, nem egy random férfinak és neki. Nem írtál arról semmit, hogy mit gondol arról, hogy elfogyna a pénze, és majd el kellene kezdenie dolgoznia. Nem is tudjuk, hogy tudsz-e erről valamit. Abban önmagában nincs semmi hogy valaki 1-2 évig lazul, de ki tudja, utána mit tesz. Mit fog tenni? Tudsz e arról valamit, hogy a jövőre nézve azt várja e hogy majd a párja biztosítja neki ezt az életet, vagy majd ő dolgozik, vagy csinál pénzt valahogy, amikor majd szerinte szükséges?

Mennyire tipikus amúgy, hogy kb. az első felemlegetett dolgod, hogy nem főz.... kellemetlen.

Ha neked nem szimpatikus az életmódja, és ahhoz nem akarsz, vagy nem tudsz kapcsolódni, akkor engedd el, ha élveznéd ezt, és van épkézláb gondolatotok, hogy hogy menne ez együtt, nem feltétlenül a konvencionális módon, akkor csináld.

jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
Aki 26 évesen ilyen az ilyen fog marad egész életére, munkakerülő. Ha esetleg gyereke lesz, minden a ehezére fog esni és ezek válnak a legnagyobb házisárkánnyá mert elvesztették a szabadságuk. Nem minden a szépség..
jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Csak az első 2 szót olvastam el, de már off.
jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna nem cselédet keresek amúgy se.
jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!