Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti folytatnátok ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok ilyen nővel az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Küldtem képeket és elkezdte elemezni a képeket és csomó kérdést feltenni a képekkel kapcsolatban. Kié az a kislány akinek a fotója ott van A képen? Tied? Meg milyen autó amivel fotóztad magad? mondtam neki nem tudom nem az enyém. Erre mondta hogy nem azért kérdezte. Aztán hol készült a kép szép környék Stb Stb kicsit furi hogy így elkezdte elemezni a képeket életemet.
2015. nov. 22. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

te küldted neki, akkor miről kérdezzen ha nem erről?

szerintem csak szimplán érdeklődött

2015. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi volt,illetve témát keresett.Nem feltétlenül a rossz szándékot kell mögötte látni.
2015. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Lecsekkolt,hogy a kislány a képen nem e a tied.Nem biztos,hogy pótanyuka szeretne lenni,ill kocsi is a tied e de ezt már pozitív értelemben :) Viszont nem a tied sajnos ez szomorú :( Környékről meg hogy esetleg odajutnátok oda költözne e :D
2015. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit szerettél volna hallani? Adott volt egy kép, azon egy rakás nonverbális információ, amire rákérdezett. Ez miért baj?
2015. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
túl normális, és kell benne keresni kifogásolnivalót:)
2015. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%

Ismerős az ilyen szitu

Legutóbbi ilyen esetem:

Én: megyek motoros talira

Csaj: Van motorod? (szívecskés fej)

Én: Nincs, haveroméval megyek

Csaj: jaa (érezni a lehangoltságot)

Az ilyenekkel nem érdemes leállni, mert full külsőségekre meg anyagiakra mennek.

2015. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha feldobsz egy témát, amire vissza lehet kérdezni, ne csodálkozz, ha visszakérdez. Komolyan nem értelek titeket.
2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Lecsekkolt,hogy a kislány a képen nem e a tied.Nem biztos,hogy pótanyuka szeretne lenni,ill kocsi is a tied e de ezt már pozitív értelemben :) Viszont nem a tied sajnos ez szomorú :( Környékről meg hogy esetleg odajutnátok oda költözne e :D"


Naa pontosan erre gondoltam én is, köszi jól leírtad, azt hiszem befejezem vele a dolgot..... mint egy húspiacon.. hasznaltauto.hu a kocsin az a karcolás mitől van, nem látszik a baj hátsó lámpája jól, épségben van? stb stb...

2015. nov. 22. 18:53
 9/27 anonim ***** válasza:
8%

Na de b. zmeg, nem érted mi?

Nonverbális jel( szívecskés majd kiugrik fej a helyéről)

magyarul társítani akart valami anyagilag fogható dologhoz, nem voltam neki önmagamban elég. Pedig motorral meg anélkül is én lennék. Vicc, hogy le is pontozol.

2015. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Én is rákérdezek, ha olyan a kép, vagy olyan témát dob fel. Nem kéne? Pedig nincs bennem hátsó szándék, csak kíváncsi vagyok.

Motoros találkozóról meg sokan feltételezik, hogy oda olyanok mennek, akiknek van motorjuk. Ez sem meglepő.

2015. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!