Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti folytatnátok ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok ilyen nővel az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Küldtem képeket és elkezdte elemezni a képeket és csomó kérdést feltenni a képekkel kapcsolatban. Kié az a kislány akinek a fotója ott van A képen? Tied? Meg milyen autó amivel fotóztad magad? mondtam neki nem tudom nem az enyém. Erre mondta hogy nem azért kérdezte. Aztán hol készült a kép szép környék Stb Stb kicsit furi hogy így elkezdte elemezni a képeket életemet.
2015. nov. 22. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Húspiac külsőségek, egzisztenci, autó, motor, ház, család felmérés.
2015. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
köszönöm 11-es :)
2015. nov. 22. 18:59
 13/27 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ti miről akartok beszélgetni egy nővel?
2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz már elegendő ideje ismertük egymást, tudhatta, hogy nincs motorom mivel soha nem is említettem neki ilyesmit sőt meg is beszéltem már vele egyszer, hogy jogsim sincs autóra. Mégis rákérdez, nekem ez elegendő negatívum volt, hogy rájöjjek aranyásó.
2015. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
szerintetek ebben a nőben van aranyásói gondolatok?
2015. nov. 22. 19:01
 16/27 anonim ***** válasza:
Hátha arra gondolt, hogy közben beújítottál. :-)
2015. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"Aztán hol készült a kép szép környék Stb Stb kicsit furi hogy így elkezdte elemezni a képeket életemet."


Amúgy itt a házam melletti fotóról beszélünk.

2015. nov. 22. 19:03
 18/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 71%-es kötekedő, de én nagyon megválogatom milyen nőkkel ismerkedek és ezért tudom, hogy legutóbbi 5 nőből ő volt az egyetlen, aki nálam kezdeményezett + ilyen fajta kérdést tett fel. Kicsit magasabb szinten mozogtak azok a beszélgetések amiket a többi 4 nővel folytattam. Egészen más kérdések merültek fel, így nem volt nehéz felismernem a kakukktojást.
2015. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kötekedés, ha kíváncsiságból tippeket fogalmaztam meg? :-D Nektek semmi sem jó.
2015. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Te nem tippeket dobtál fel, hanem kifogásokat gyártottál, miközben azt sem tudod kiről van szó.
2015. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!