Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti folytatnátok ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok ilyen nővel az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Küldtem képeket és elkezdte elemezni a képeket és csomó kérdést feltenni a képekkel kapcsolatban. Kié az a kislány akinek a fotója ott van A képen? Tied? Meg milyen autó amivel fotóztad magad? mondtam neki nem tudom nem az enyém. Erre mondta hogy nem azért kérdezte. Aztán hol készült a kép szép környék Stb Stb kicsit furi hogy így elkezdte elemezni a képeket életemet.
2015. nov. 22. 18:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyébként fura módon eléggé bensőséges beszélgetéseket tudtam folytatni a többi 4 nővel, csak ezzel az eggyel volt ilyen felszínes a kapcsolatunk, ezt azzal magyarázta, hogy nehezen enged közel bárkit is magához, de sejthető volt, hogy legfontosabb dolgok számára a külsőségek, pénz és az egzisztencia
2015. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nehéz társkeresőzni? Mármint neten. Beregisztráltam én is régebben egyre, de tulajdonképpen azóta se léptem be csak kétszer és akkor sem voltam fenn 1-2 percnél tovább.

Egyébként miről lehet beszélni egy idegen emberrel? A kép miatt kezdtem el ezen gondolkodni.

2015. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22-es oké,de ha élőbe találkozol valakivel az is idegennek számít nem
2015. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem találkoztam ezekkel a nőkkel élőben? Sőt törekedtem mindig a személyes érintkezésre velük
2015. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Oké, hogy találkozol, de nekem például nehéz elkezdeni egy beszélgetést idegennel, sose tudom mit mondjak vagy kérdezzek.
2015. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na hát így legyen jó fej az ember... én ha társkeresőn képet kaptam, akkor általában szépen megköszöntem, és nem mentem bele részletekbe... erre le letten cseszve, hogy nem tanúsítok elég érdeklődést. Szerintem ezek szimpla érdeklődő kérdések, amivel próbálja jelezni, hogy kíváncsi rád....
2015. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Basszus, ha ez zavar, akkor ne küldj neki autóval pózolós képet. Te próbálod magad másnak eladni, mint ami vagy, aztán neked áll feljebb kb. Egy normális, értelmes nőt dobsz emiatt - de mondjuk ő jobban is jár, mert így esélye van értelmesebbre.
2015. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!