Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnád az ismerkedést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta és kényelmes, ezt úgy kell érteni, hogy nem dolgozik, mert nincs rászorulva (most még, amíg van pénze), saját lakása van a belvárosban (Bp), nem főz, mert nem szeret, úgyhogy mindennap woltról rendel, vagy elmegy valahova kajálni. Autója nincs, de tömegközlekedni nem szeret, ezért sok helyre taxival jár, ami rengeteg esetben teljesen indokolatlan, vagy megkéri a barátait, hogy vigyék el xy helyre.

2 dologra ad nagyon; a kinézetére, valamint a lakásának az állapotára, mindig patika rend és tisztaság van. Az ismerkedésünk elején nagyon imponáló volt ez az életstílus, ugyanis ő tipikusan az a “fun” csaj, akivel szórakozás az élet, semmi kötelezettség. Ez mind szép és jó, de hamar rájön az ember, hogy az élet nem csak ennyiből áll. Hosszútávra nem tudom mennyire lehetne vele tervezni, alapból nagyon független személyiség, mindent a maga módján csinál, senkitől nem fogad el tanácsot, ha ő másképp vélekedik. Gyereket szintén nem akar soha (ezzel nincs is problémám, mert én sem), háziállatot szintén nem, mert foglalkozni kell vele. Azok mellett, hogy kényelmes és lusta, semmiért nem szeretne felelősséget vállalni, legyen az a legapróbb dolog. Menekül a kötelezettségek elől is. Úgy veszem észre, hogy ő egy gondtalan, kötöttségek nélküli életet szeretne, ahol azt csinál, amihez éppen kedve van. Szerintem a tehetségét is elpazarolja, alapból egy nagyon okos, intelligens lány, külföldön végzett egyetemet (mesterdiplomás), és ahelyett hogy elhelyezkedne a jól fizető szakmájában, csak eltékozolja a megtakarításait. Nekem ez nagy red flag. Csak az élvezeteket hajszolja, rengeteg buli, csavargás haverokkal, éttermezés, nyaralgatás, jelenleg semmi kellemetlen dologgal nem kell foglalkoznia.

Mit gondoltok, van ennek így jövője?

26N és 33F



jún. 12. 18:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem vállalnám be. Max alkalmira, de komolyat semmiképp
jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
Igen, nekem szimpatikus.
jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#6 egy férfi sem áll mögötte, amije van azt vagy magának teremtette, vagy a jómódú családja segítette hozzá.


#7 beszéltünk már erről, ha fogyóban lesz a pénze, állítása szerint elmegy majd dolgozni. Nem vár és nem is fogad el anyagi támogatást férfitól, pl ha étteremben én fizetek, akkor legközelebb egy másik programnál ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen. Ebben is nagyon jól megmutatkozik, hogy mennyire fontos neki az (anyagi) függetlenség, és hogy senkire ne legyen rászorulva. Azt szokta hangoztatni, hogy szerinte a közös kassza hülyeség, mindenki gazdálkodjon abból, amije van.

jún. 12. 18:40
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Egy ilyen felelőtlen semmirevaló hülyét egy hétig nem tudnék elviselni.
jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Noren1989 ***** válasza:
55%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


És simàn ez lesz belőle 20év múlva.

jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
A te helyedben, aki a nemfőzést első helyen említed meg, nem. Nem vagytok egymásnak valók, ennyi a történet. Nem az hogy most álljunk neki szidni valakit aki nem úgy él ahogy neked tetszik. Te erre, ő arra.
jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

"26 éves de max 22-23-nak néz ki"


😆😆😆


Ezek közt kinézetre semmi különbség.

jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17 pedig nagyon is van különbség. Rengeteg 26 éves nő 30+osnak néz ki. Őt meg sokan 20-nak tippelik, a max a 23 volt. Ne mondd, már, hogy egy 20 éves és 26 éves között nincs különbség.
jún. 12. 19:33
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
Az még hibaszázalék. Mintha egy 82 évesre mondanád, hogy 76-nak néz ki.
jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mert ha két ember szemlélete gyökeresen különbözik és a két fél nem tud kompromisszumot kötni, akkor a kapcsolatnak nem lesz jövője.
jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!