Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnád az ismerkedést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta és kényelmes, ezt úgy kell érteni, hogy nem dolgozik, mert nincs rászorulva (most még, amíg van pénze), saját lakása van a belvárosban (Bp), nem főz, mert nem szeret, úgyhogy mindennap woltról rendel, vagy elmegy valahova kajálni. Autója nincs, de tömegközlekedni nem szeret, ezért sok helyre taxival jár, ami rengeteg esetben teljesen indokolatlan, vagy megkéri a barátait, hogy vigyék el xy helyre.

2 dologra ad nagyon; a kinézetére, valamint a lakásának az állapotára, mindig patika rend és tisztaság van. Az ismerkedésünk elején nagyon imponáló volt ez az életstílus, ugyanis ő tipikusan az a “fun” csaj, akivel szórakozás az élet, semmi kötelezettség. Ez mind szép és jó, de hamar rájön az ember, hogy az élet nem csak ennyiből áll. Hosszútávra nem tudom mennyire lehetne vele tervezni, alapból nagyon független személyiség, mindent a maga módján csinál, senkitől nem fogad el tanácsot, ha ő másképp vélekedik. Gyereket szintén nem akar soha (ezzel nincs is problémám, mert én sem), háziállatot szintén nem, mert foglalkozni kell vele. Azok mellett, hogy kényelmes és lusta, semmiért nem szeretne felelősséget vállalni, legyen az a legapróbb dolog. Menekül a kötelezettségek elől is. Úgy veszem észre, hogy ő egy gondtalan, kötöttségek nélküli életet szeretne, ahol azt csinál, amihez éppen kedve van. Szerintem a tehetségét is elpazarolja, alapból egy nagyon okos, intelligens lány, külföldön végzett egyetemet (mesterdiplomás), és ahelyett hogy elhelyezkedne a jól fizető szakmájában, csak eltékozolja a megtakarításait. Nekem ez nagy red flag. Csak az élvezeteket hajszolja, rengeteg buli, csavargás haverokkal, éttermezés, nyaralgatás, jelenleg semmi kellemetlen dologgal nem kell foglalkoznia.

Mit gondoltok, van ennek így jövője?

26N és 33F



jún. 12. 18:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

Én is voltam ilyen kapcsolatban, vártam mellette, mert bele is szerettem, de néhány év kellett, hogy rájöjjek, ha nem egyezik a jövőkép, arra nem lehet építeni. Illetve, lehet de abból csak gondok, háborúk lesznek, eltávolodás, kihűl a kapcsolat és 30 akárhány évesen megint kereshetsz valaki mást, akinél már odafigyelsz ezekre a szokásokra, rigojákra.

A külső egy fontos dolog, főleg nekünk férfiaknak, de sajnos az semmit sem jelent a fontos helyzetekben.

jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő is kedvel téged, és szakítasz vele, miután elmondod a problémádat, akkor ő érte is fogod tenni. Esélyt adsz neki arra, hogy elgondolkozzon azon, hogy így mulasztott el egy "jó partit". Hátha tanul belőle. Csak be menj vissza az első könyörgésre. Max a tettek után, amik huzamosabb ideje fennállnak.
jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Hat bmeg senki sem dolgozna ha nem lennének rászorulva

Kivéve ha nem vagy művész vagy tudós vagy filmsztár

jún. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%

37 vagyok, miért kellett lepontozni? Szerintetek az kapcsolatra alkalmas aki nem csinál semmit csak szórakozik, elfuserálja az életetét, felelősségtudata csak minimális?


Gratulálok, hogy ti az ilyet támogatjátok, vagy csak szimplán szöveget nem tudtok szöveget értelmezni. :S

jún. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21%
Kamu kérdés
jún. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

#25 meghagylak ebben a hitben.


Többieknek köszi!

jún. 13. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!