Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsi volnék a nemek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi volnék a nemek véleményére, mennyire használják tudatosan a közösségi média történet funkcióit, hogy mondjuk egy sztori megnézésének késleltetésével, lájk vagy nem kedveléssel a kiszemeltjükből reakciót váltsanak ki?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, csak akkor használnak ilyen stratégiát, ha valamilyen célt akarnak elérni vagy sima szívatásból is?

szept. 8. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Hogy mi van?
szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor, egyszerűbben. Van, aki érdekel, tudod, hogy neki is tetszel. Mivel nem akarod, hogy azt gondolja, nagyon odavagy érte, igaz, hogy lájkolod a történeteit, de néha vársz pár órát, hogy ne legyen annyira szembetűnő, máskor meg tudatosan kihagysz néhányat. Szóval taktikázól-e? Tudatos vagy? Esetleg spontánul csinálod?
szept. 8. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt lájkolom, ami tetszik, akkor, mikor az oldal feldobja. Nem taktikázok. Nő vagyok.
szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Aki érdekel (bárhogy, haverilag, romantikusan, kedvelem mint családtag, kolléga stb), annak megnézem az összes sztoriját, aki nem annak egyiket sem. Hogy mikor, ez értelemszerűen attól függ, mikor nyitom meg az appot, tekintve, hogy nem vagyok összenőve a telefonnal, lehet, hogy eleve órákkal korábban kirakta a sztorit, minthogy észrevenném. De lehet, hogy véletlenül pont egy perce tette ki, akkor mit csináljak? Szerintem kb 14 éves kor felett senki nem foglalkozik ilyesmivel😃
szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2.íásod szerint taktikázva járok el, Nő vagyok. Te, aki ezt így megfogalmaztad, nő vagy?
szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Átlátszó, fölösleges dolgok ezek.
szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszadónak. Férfiként teszem fel a kérdést, mert az utóbbi időben több nőnél ezzel találkozok. Magam nem gyakoroltam, de ha már szembejön, én is visszaveszek. Csak nem értem, miért van erre szükség. Ha valaki nem érdekel, akkor nem csinálom ezt vélhetően, ha meg érdekel, akkor ezzel akarom növelni az érdeklődését?
szept. 8. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak nem akarom, hogy azt higyje rajongok érte.
szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy taktikázásból nem nézik meg? Szerinted mindenki megrögzötten sztorikat nézeget, ha épp online, kivéve ha alakul valami egy illetővel, mert akkor direkt nem?😂 Általában azért nyitom meg a Messengert, mert valakinek írni akarok. A sztorikat meg megnézem üresjáratban, ha ülök a metrón pl vagy este az ágyban, ilyesmi.
szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen olyan is van, hogy nem nézem meg egyáltalán, mert amúgy abszolút nem szoktam direkt nézni őket, és simán van, hogy 24 óra alatt egyszer sem jut eszembe, hogy rájuk nézzek. Nekem ez egy ilyen huszadlagos funkció az appokon, hogy van sztori, néha olyan kedvem van és rájuk nézek, néha nem.
szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!