Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes folytatni az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni az ismerkedést,ha az első találkozáskor a volt feleségek fotóit és házasságok történetét hallgattam?

Figyelt kérdés
júl. 27. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, hiszen egyértelműen nem lépett túl az előző kapcsolatán és téged sem tisztel annyira, hogy veled foglalkozzon a ti randitokon.
júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
ezzel még dugni se lehetne. kuka, azonnal.
júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Felejtős, tiltsd le.
júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Miért merült fel a kérdés egyáltalán?
júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

De ha másrol beszélni se tud? Vannak ilyen élettelenek akiknek élete sincs csak emlékeik vannak.


En is hasonlo vagyok néha.

Ha vmelyik hulye a neten megkerdezi pl mit szeretek a szexben hát csak azt tudom neki elmondani hogy az exemmel mit szerettem a szexben.


Vagy pl hova szeretsz járni(mivel au exemmel voltam utoljára bárhol is)megint csak azt tudok elmondani az exemmel milyen jo volt itt vagy ott ilyen helyekre szeretek járni pasival(egyedul meg kizárt hogy mennék).


Vagy mit utálsz egy kapcsolatban. Nyilván azt mondom el exemben mit utáltam.


Stb

júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jól körvonalazodik olyankor egy ferfi amikor előadja az ő verzióját az exeirol en simán le tudom fordítani reálra is. És valojában az exeket kezdem megérteni..🤣
júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek valamiért bukottak. Ami nem véletlen van es nem is árt megismerni hogy egy nő ugyan miert menekult el..
júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkednék vele tovább. Ha az első randin, ahol a másik megismerése a cél, és az, hogy vele összehangolódjunk, és egymás fókuszai legyünk, azzal megy el az idő, hogy az exek így, exek úgy, magáról igazából semmit nem mond, és én sem érdeklem, akkor sztem nincs értelme ezt továbbvinni.
júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Garantált, hogy később is állandóan ez fog menni. Menjen vissza a francba exanyucihoz, ha még mindig nem tudta lezárni. Sértett, frusztrált f@szkalap, minek ismerkedik az ilyen...
júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!