Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak a csajnak valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a csajnak valamit, ha nem éreztem semmit az első randin?

Figyelt kérdés

Online ismerkedtünk meg.

Ma volt az első randink, de már amikor találkoztunk úgy jött hozzám mintha fogát húznák.

Voltak közös témák, de nagy pluszt nem éreztem.

Nem érzem hogy kéne folytatás, így írjak neki egyáltalán?


szept. 8. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Megirhatod kedvesen azt is, hogy örülsz, hogy megismerted, de nem érzed, hogy egymást keresitek és folytatni kellene a dolgot.
szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Első randin még túl sok következtetést nem érdemes levonni. Lehet izgult, amiatt oldódott nehezen.

Ha nem teljesen reménytelen, akkor egy második randi lehet belefér, amennyiben a lány is akarja.

szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha nem a telefonját nyomkodja a randi 80%-ában, akkor adhatsz neki még egy esélyt, ugyanis az ilyen csaj ritka, mint az illatos szar!
szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írjál neki, hogy sajnálod, de nem vagytok egymásnak valók. Nem kell túlgondolni.
szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!