Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randi után mondjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randi után mondjam meg a csajnak hogy nem érdekel vagy haggyam hogy magátol rájöjjön?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát... Mond meg neki!! Vagy is célozgass. De ne bunkón!
2014. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nemfoglalkozok vele akkor is levágja hogy mi van? Vagy odajön még körbeugrálni..
2014. jan. 4. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki!

Miért, hogy gondoltad azt a "hagyjam, hogy rájöjjön"-t?

2014. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
légy korrekt,mond meg!!
2014. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, mondd meg. csak annyit, hogy nem téged kereslek vagy valami hasonló. bántó, de őszinte és érteni fogja. ennyivel tiszteld meg a másikat.
2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába mondja itt bárki hogy legyen bátorságod és gerinced a szemébe mondani. (mert ez lenne a tisztességes)


Ha már megfordult a fejedben, hogy hagyod hogy a csaj jöjjön rá, mi a helyzet, akkor akárki akármit írhat, akkor is hagyni fogod szerencsétlent.


Ilyet már velem is akart csinálni pasi, csak nem jött neki össze. Mert én azon az elven működöm, ha 1 napig nem keres a randi után akkor nem foglalkozom vele, ennyi volt. Tehát leszartam magyarul, hogy ő most azt hiszi, hogy én kaparni akarok utána....


Konkrétan volt ilyen eset. A srác 1 hét múlva keresett meg, hogy hogyhogy nem kerestem, és kuncsorogtam következő randiért:D Mondtam neki, hogy azért mert nem érdekelt, és már mással randizom...


Még ő hisztizett egy sort hogy én milyen szemét vagyok:D vicces volt. Kért egy újabb találkát végül, de nem mentem bele.


Aztán nehogy nálad is visszafelé süljön el a dolog:)


27/N

2014. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!