Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány létemre nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre nagyon gáz lenne, ha elhivnám talizni?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó tipus a srác, most újévkor ismertem meg, és úgy érzem tetszem neki. Mondott valami olyasmit, hogy szerinte nem gáz ma már, ha a lányok kezdeményeznek. De azért mégsem akarok rámenősnek tűnni. Szerintetek hivjam el talizni?

2014. jan. 4. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát.
2014. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz. A XXI.-ik században élünk.
2014. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt, örülni fog neki, mert így tudatára adod hogy nem csak hülyíted hanem tényleg szeretnél vele lenni. Ha nem motyogsz meg dadogsz, nem fog hülyének nézni.
2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Miért lenne baj? Csak egyetérteni tudok ez a XXI. század
2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2014. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, főleg ha ő is így gondolja!
2014. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, XXI. század ez már, hidd el, minden fiú örül annak, ha a lány már egy minimálisan is, de kezdeményez, ennek meg pláne, hogy te hívod el.
2014. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, talán pont ezért mondta. Annyi elutasítást kapnak a férfiak manapság, sokszor bunkón és lekezelőn néhány felszínes 3,14csától, hogy nem csodálkozom, ha néha már próbálkozni sem mernek. Mutasd meg neki, hogy tőled nem kell féljen. Hajrá csajszi! ;)
2014. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A rámenőség és kezdeményezés nem ugyanaz. Így legalább tudatod, hogy érdekled. A rámenősség az amikor mindig azt sugallod mennyire kívánod.
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En igy jottem ossze az exel! Tetszettem neki nagyon, mindig nezett de nekem mint csaj nem erdekelt... koszono visszonyba voltunk meg lejart a bandaba ő is neha... na es egyszer becsipett es elkotyogta az egyik haveromnak, hogy tetszem neki... azert mondta el mert ossze akartak hozni massal meg az a srac akart volna jarni vele... na es elmondta, hogy miert nem akar jarni azzal a gyerekkel.. na es felhivott telon haver es elmondta, hogy akar velem jarni az XY es, hogy menjek le... hat lementem es oda mentem a csajhoz azt kettesben maradtunk es beszelgettunk elso buszig, de en nem akartam jarni vele es ezt akkor megmondtam neki, de valahogy hajnalba ra adtam a dzsekim es olembe ult mert fazott. Na es par napig nem beszeltunk es en nem tudtam a szamat es 5 nap utan kuldott smst, hogy talizzunk.. megirta az idolontot es a helyet is. Taliztam vele, beszelgettunk, setaltunk. Este meg en kerdeztem tole, hogy van e kedve talalkozni, igent mondott. Talalkoztunk es este fele mondtam neki, hogy szeretnek jarni vele es megoleltem es megcsokoltam. 6,5 evet jartunk es abbol 1,5 evet alberletbe laktunk kette. Amikor ossze jottunk 16 mult el abban a honapban es en voltam 17,5 eves.


25f

2014. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!