Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és még nem csókolóztam, ez baj?

Figyelt kérdés
Valamint randizgatom egy sráccal é tegnap azt írta nekem hogy milyen jó volna megcsókolni engem és én erre azt írtam hogy őt is, viszont nem mondtam el neki hogy én még nem csókoltam meg senkit... Elkellene mondanom neki? Nem nevetne ki?

2014. jan. 4. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Majd jön az igazi.
2014. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha kinevetne, akkor egy tahó. 16 évesen egyáltalán nem baj, hogy még nem csókolóztál.
2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
nem kell elmondani, ha odahajolna hozzád, hogy megcsókoljon vagy hasonló, akkor mondd el :D A lényeg, hogy személyesebben jobb és ne érezd magad ettől rosszul :D az a normális, ha nem vagy egy ribizli 16 évesen :))
2014. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Messze nem!
2014. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltzalán nem, még vam elegendő időd 90 éves korodig. Méga csókhoz is egy bizonyos érettség kell.
2014. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmiért nem szoktak "kiszeretni" :)
2014. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem vesztettél semmit, a csókolózáshoz is, meg a nemiséghez is érzelmek kellenek. Majd eljön az igazi, akivel meg fogod tenni az első lépéseket.

Nem kell elmondani a leendő párodnak, hogy te még nem csókolóztál, semmi köze hozzá, attól te nem vagy kevesebb...

Egyébként legyen kíváncsi az aktuális énedre, nem kell turkálni a másik múltjában.

Majd felfedezitek együtt a "világot", annál szebb nincs, amikor nem sieted el a dolgokat, csak azért, hogy letudd, hogy elmondhasd, hogy megtörtént. :)

2014. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!