Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lány vagyok és 3napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és 3napja csókolóztam először.!?

Figyelt kérdés
De rájöttem hogy nemtok. Amikor a fiú átdugta a nyelvét a számba azt sem tudtam mit csináljak. Neki pörgött a nyelve én meg lefagytam. Amikor ő dugja át a nyelvét és forgatja az én nyelvem körül akkor nekem is ugyan aztkell csinálni?
2010. júl. 4. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
hat, ez hatalmas probléma 13 évesen, hallod-e.. :DD
2010. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

Hát erre rá kell érezni,általában a lány követi a fiút,de irányíthat a lány is.(szerintem a fiú túl gyors" volt)

Én esetleg megpróbálnék következő alkalommal lassítani,hátha veszi a lapot...

Minél lassabb,és gyengédebb a csók,annál hamarabb ráérzel,mit is kell tenned.

Egyébként meg ne feszengj,próbáld átadni magad az érzésnek.

Majd belejössz,gyakorolj minél többet.

Sok sikert!

2010. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
:O hát ez érdekes O_O nekem azt mondták a haverok h mindenki tud smárolni .De tulajdonképpen ez reflex vagy nemtudom de te még nem "felelsz vagy mersz"-eztél soha?
2010. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mért ne felelsz vagy merszesztem volna?
2010. júl. 4. 00:45
 5/8 anonim válasza:
Biztos h felelsz vagy merszezett már csak mindig felelt.. erre nem gondolsz ?:DD
2010. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez volt első csóknál.utána én is agyaltam,hogy hogyan kéne.második csóktól kezdve ráéreztem és eszembe nem jutottak közbe a praktikák amiket tanácsoltak. (:
2010. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem az első csókomnál nem rögtön nyelvessel kezdtük...először csak az a sima csók, kicsit összehangolódtunk , utánna a nyelvest csak rá a 2. találkozóra csináltam énis, addig a nyelvem a számba volt és csak egyszer egyszer hozzáért az övéhezXD ...nembaj...már szerintem nagyon jól meg és imádom a nyelves csókot..:P nagyon szeretem...amugy nekem is először gyorsan csókolt a pasim, neki is első csókja volt, de aztán csak kis idő kellett és baromira jol csinálja

14Ł

2010. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=)
2010. júl. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!