Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 évesek, nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 évesek, nektek hogy megy az ismerkedés, milyen hosszú kapcsolataid szoktak összejöni?

Figyelt kérdés
szept. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
3 évente összejött 2 db 2.5 éves fájdalmas szakításokkal. Lassan egy éve kb semmi. Társkeresőn úgy néz ki, hogy esélyem sincs és rettegek tőle, hogy már senki sem fog szeretni. Az előző kapcsolatomnak a vége még mindig nagyon fáj, hiába jártam pszichiaterhez és pszichologushoz. Egy szóval mondva: katasztrofa. Tudom, hogy vannak akiknek ennyi se jutott mint nekem, de ez nem vigasztal. Szülessen az ember szépnek, vagy konkrétan felesleges élnie én azt mondom.
szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor mi jön. Nem kötelezem el magam, bulik, pasik vannak bőven.


19/L

szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sivatagban nincsen semmi és a semmi senkinek sem elég
szept. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17 es 20 eves korom kozott volt egy negy eves

21 evesen volt egy fel eves kapcsolatom

22 evesen egy masik fel eves

22 evesen nem sokkal a fel eves kapcsolat utan osszejottunk a mostani parommal, vele tobb, mint 3 eve egyutt vagyunk, egyutt is elunk majdnem ennyi ideje, ugyhogy en nem panaszkodom☺️

szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!