Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy manapság mikor egy nővel személyesen találkozom úgy érzem magamat mintha egy állásinterjún vagy egy egyetemi vizsgán lennék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a munkavállaló vagy a vizsgázò a nő meg a nagyfőnök vagy a vizsgáztató aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem.



Miért próbálják a nők ennyire a férfi fölé helyezni magukat manapság?


Bosszú a múlt miatt, hogy a nők el voltak nyomva és most vissza vágnak?



jún. 11. 11:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
70%

"majd mikor vissza kérdezek akkor az a válasz, hogy hát én ezt nem mondom el neked ezek az én belső terveim és nem akarok ròla beszélni.. még nem ismerlek..."


Nem tudom, ez hányszor történt meg veled, de én már akkor ráncolnám a szemöldököm, ha ez kétszer megtörténik.


Ezek a sztorik azért hihetetlenek, mert annyira specifikusak, hogy ha 1x megtörténnek, az vicces, ha 2x, gyanús, ha 3x, akkor kandi kamera.


Vagy az történt, hogy ez volt EGYSZER, és a kérdező sír, hogy ez minden nő.

jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok. Nekem erről az egészről az a benyomásom, hogy itt valahol mindkét fél fejében valahol tudat alatt az egész randi egy tranzakció előzetes tárgyalásaként van elkönyvelve. Kérdező: én ezt a helyedben nem tűrném, és otthagynám az illető csajt már az első kérdés után a p****ba. Mert aki ilyes stílusban faggat, annak az érzelmi intelligenciája a nullához konvergál, plusz valószínűleg külsőleg maximum elfogadható vagy számára, de nem vonzódik hozzád. Bár hozzá kell tegyem, hogy én a büdös életbe nem lennék hajlandó egyetlen társkeresőre sem regisztrálni. Lehet, hogy te is úgy járnál jobban. Kivéve, ha a párkapcsolat számodra is mindenekelőtt tranzakció, csak te a szex miatt mész bele. Ez utóbbi esetben azt eszed, amit főztél.
jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
Fejlődik/változik a világ, ma már ez is természetes.
jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!