Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy manapság mikor egy nővel személyesen találkozom úgy érzem magamat mintha egy állásinterjún vagy egy egyetemi vizsgán lennék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a munkavállaló vagy a vizsgázò a nő meg a nagyfőnök vagy a vizsgáztató aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem.



Miért próbálják a nők ennyire a férfi fölé helyezni magukat manapság?


Bosszú a múlt miatt, hogy a nők el voltak nyomva és most vissza vágnak?



jún. 11. 11:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
3%

Van itt 4-6 40+ nő, az három 50+ és osztják az észt vállalhatatlan stílusban. Konkrétan huszonévesekkel vitáznak, 40-50 évesen, klimax, betört élet, ide jönne kiereszteni a gőzt. Pontosan tudom kik, tegnap írtam ki egy beetetős kérdést, úgy bánom, hogy nem csináltam screeneket....

Na, ide kb csak ők válaszolnak, tehát ez a 4-6 "nyugdíjas" nő. 😂😂😂


Tegnap trolkodtam velük, de nem vették a lapot, ezek elmebetegek, az egyik egy 30 éves pasit, simán összetesz egy 80 éves nővel, nem tudom mi lehet az agyukban, de félelmetes, hogy ezek pl zavazhatnak is, ez a 4-6 idős hölgy, nem normális.

jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
84%

" aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem."


És viszont. Te is eldöntöd, hogy jó-e neked vagy nem.

jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
14%
20. Nincs más alapon megyünk bele ilyenekbe. Ha találunk normális nőt, nyilván nem húzzuk az időnket ilyen fszságokkal.
jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
46%
Ezek a széplelkűek egy randit sem tudnak kifizetni, nemhogy családot eltartani XD
jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24%
24. Nem is kell. Nem feladatunk. Egyenlőséget kivívtátok, egyétek meg amit főztetek.
jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
79%

4

Te miért is nem vagy bányász?

jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
51%
Miről faggatnak, mi az, amit annak érzel?
jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
44%

23


Legalább ne hazudj. Nagyon sok férfi szex miatt megy bele. Olyan nők kellenek nekik. Normális egyáltalán nem tetszik nekik, amivel nincs gond, de akkor ne mondják, hogy normális alig van mert ez nem igaz.

Vagy ha már mégiscsak a normális kéne inkább akkor időpazarlás ráfanyalogni olyan nőkre akiknél nincs esélyük, vagy nekik nem kell igazság szerint.



Na el is érkeztünk a nők és a férfiak közti különbséghez:


Átlagban véve a nők nagyrésze megválogatják, hogy kivel bújnak ágyba, kivel vannak párkapcsolatban míg a férfiak legalább fele, de lehet több beérik a számukra roszzabb nőkkel is (csak nézzenek ki jól), lejjebb adják az igényüket.

De erről nem tehetnek a nők.

A férfiak döntése, hogy kikkel állnak szóba.

jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
28%

27. Nem a kérdés témája a lényeg, hanem a faggatás maga. Az, hogy felsőbbrendűséget éreztet veled (közben ő küzd az egyenjogúságért, tudod :D Na mindegy), feleltet, vizsgáztat.


Még ha a kérdések amúgy oké is lennének, akkor is nem egyenlő alapokon nyugszik az ilyen ismerkedés, ami igen, zavaró.

jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, én azt tanácsolom, ne menj bele ezekbe a helyzetekbe. Nyugodtan kérdezz vissza, hogy ez most randi vagy alkalmassági vizsga?

És természetesen sose sajnáld, ha az ilyen nőknek nem tudsz megfelelni. Ne is akarj! Aki képes szeretni és valóban társat keres, az nem így közeledik a másikhoz.

jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!