Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy manapság mikor egy nővel személyesen találkozom úgy érzem magamat mintha egy állásinterjún vagy egy egyetemi vizsgán lennék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a munkavállaló vagy a vizsgázò a nő meg a nagyfőnök vagy a vizsgáztató aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem.



Miért próbálják a nők ennyire a férfi fölé helyezni magukat manapság?


Bosszú a múlt miatt, hogy a nők el voltak nyomva és most vissza vágnak?



jún. 11. 11:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
6%
Én is ezt érzem amúgy. Komolyan mintha egy munkára jelentkeznék. Vallatnak, én meg stresszelek, hogy a másik 25 "munkára jelentkező" közül engem válasszon ki.
jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vagy bebeszéled magadnak, vagy olyan nőkkel ismerkedsz akikkel nem kéne, ergó benned (is) van hiba.
jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem, csak simán hülye vagy.

Vagy szerinted mire való az ismerkedés? Ne kérdezzen semmit, ne akarjon tudni rólad semmit, csak éltek majd egymás mellett ismeretlenként. Azért a nevedet megmondod neki?

jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
12%

Anyagiassàg, relszínessèg, még a legrusnyább tankarcú hàrpia is azt hiszi hogy a gazdag milliomos chad jàr neki.

Pedig a régi rend logikus volt, egy nőnek szülni kell, és a családot szolgálni, a férfi a vagyonkereső, védelmező.

Ez a nagyarcú feminizmus is csak pozitív diszkrimináció, csak vezérigazgatók és elnökök akarnak lenni, pl. Bányászok nem, ennyit erről. Ha otthon is ősszel kell rakni egy polcot, vagy villanykörte kell cserélni mind rögtön a szegény törékeny nő lesz.

Szóval ezzel a viselkedési irányítható balekokat keresnek.

jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%
Én se igazán értem mi a baj. Kérdések által ismerjük meg egymást. Vagy te nem akarod megismerni a másikat?
jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Plusz az hagyjàn, hogy vallatnak, de pl miután én kiadtam magamat vagy őszintén elmondtam nekik a dolgaimat utána ők nem mondanak el nekem semmi olyat amiről ők engem faggadtak..


Pl Mi a termed a jövőben munkában, tanulmányokban stb.. majd mikor vissza kérdezek akkor az a válasz, hogy hát én ezt nem mondom el neked ezek az én belső terveim és nem akarok ròla beszélni.. még nem ismerlek...


Nekem kötelező válaszòlni mert ha nem akkor bukod a "vizsgát". És még a férfiakról mondják, hogy nem őszinték mikorcsok nő eleve ròlad faggatózással, de magáról titkolózással kezdi a kapcsolatot.


Már rosszul indul, már az elején nem fair..

jún. 11. 11:25
 7/43 anonim ***** válasza:
79%
#4 nem sokat nézel ki a nőkből, ha azt hiszed egy villanykörte csere meghaladja a képességünket :D
jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
1%
8: hát igen, tapasztalat (4.)
jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
LOL, de te állsz le velük beszélgetni, sőt már még randira is elmész velük. Te olyan buta vagy, hogy nem esik le csetelgetés közben, hogy nem kölcsönös a dolog? Vagy fantáziálsz össze-vissza. Te is mondhatod simán, hogy még nem osztod meg vele az infót mert nem ismered őt annyira. Te döntöttél úgy, hogy le akarsz vizsgázni náluk. Az is a te személyes problémád.
jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%

"Pedig a régi rend logikus volt, egy nőnek szülni kell, és a családot szolgálni, a férfi a vagyonkereső, védelmező."


Jól van, legyen így. De akkor ne "egyszerűmelós" legyél, hanem legyél férfi és keress annyit, hogy el tudd tartani a családot.

Gondolom így már annyira nem tetszik a "régi rend".

jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!