Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy manapság mikor egy nővel személyesen találkozom úgy érzem magamat mintha egy állásinterjún vagy egy egyetemi vizsgán lennék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a munkavállaló vagy a vizsgázò a nő meg a nagyfőnök vagy a vizsgáztató aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem.



Miért próbálják a nők ennyire a férfi fölé helyezni magukat manapság?


Bosszú a múlt miatt, hogy a nők el voltak nyomva és most vissza vágnak?



jún. 11. 11:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
68%
28. Nem hazudok, úgy van, ahogy mondom. Mondjuk nekem ilyen kérdezz-felelek randiban már nagyon rég nem volt részem, akkor nagyon el voltam keseredve és tényleg fűvel-fával hajlandó voltam találkozni, csak hogy hátha lesz belőle kapcsolat vagy valami. Most már nem tenném, noha szingli vagyok. Nekem tényleg a normális nők imponálnak, lehet ez valami elcsezettség nálam, de az értelem, az empátia és a szerénység valahol tényleg megszépíti az embert - nőket is.
jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
66%

23


De nem konkrétan rólad van szó. Bár elismered, hogy mindegy volt neked is csak végre akadjon már nő. Nah de nagyon sok nőnek nem mindegy. Miért a nők a hibásak abban, hogy a férfiak lejjebb adják az elvárásaikat? Ne adják lejjebb. Ennyi és akkor nem kell kiírni ilyen kérdéseket, hogy miért nem kölcsönös az ismerkedés mert nem ismerkedik velük.

jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%
32. A "de" szónak nincs értelme a "sok nőnek nem mindegy" mondat előtt ebben a kontextusban. Nekem mondjuk nem mindegy. Vannak nők, akiknek SZINTE mindegy. Ebbe kár belemenni, ilyenre is, olyanra is találunk példákat. Nagy általánosságban azért elmondható, hogy a nők jobban válogatnak. Na de visszatérve az eredeti kérdésre ez tényleg nem indokolja, hogy vizsgáztatni kell a másikat. Az, hogy ebbe belemegyünk, az tényleg a mi hülyeségünk, ezzel egyetértek.
jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
50%

Ennek az égvilágon semmi értelme nem volt. Egyáltalán nem írtam sehol, hogy nem léteznek "nők" akik csesznek rá szintén mint a "férfiak". De akkor is többségben vannak azok akiket érdekel, hogy milyen is a másik, mit tud neki nyújtani.

Egyébként sok nő megteheti, hogy kérdezősködik pontosan az olyan "férfiakkal" mint a kérdező hiszen simán válaszol a kérdésekre és csakis azért pukkadozik, hogy mégse vitte ágyba őket, vagy nem eléggé sokszor sikerült. Az ilyen "férfiakkal" és "nőkkel" úgy bánnak ahogy engedik. Magukra vessenek és ne mutogassanak a másikra ujjal inkább. Ön és emberismeret. Ne már, hogy elmegy randira 5-8 nővel és mindegyik egyforma. De ha már egy kaptafa nem igaz, hogy nincs gond a kérdezővel mert igenis van jócskán és könnyebb a nőket hibáztatni mint önreflexióba fogni. Ez az ő gondja, ő szív miatta, senki másé.

jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
63%
34. Ezek a kérdező problémái, nem az enyémek. Tőlem bárki bármit kérdezhet, mint lejjebb írtam, nem zavar, ha valaki kíváncsi rám, ha nem számonkérő stílusban teszi.
jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

13#


Megadnad a normalis, kulsore nekem tetszo nok cimet.


Hid ell kigyozo sorok allnanak ott annyira ritka a belsoleg normalis no nowadays..

jún. 11. 13:29
 37/43 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként ha nem szimpi egy nő nem kell randira hívni. Miért nem olyanokkal ismerkedsz akivel megvan a közös hang és jól tudsz beszélgetni?
jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
52%
szánalmas vagy kérdező
jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
3%
Persze, bebeszéli magának. Akkor miért egy halom ember élménye ugyanez?
jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
84%

Baromira nem all kígyózó sor sehol. Nekem sem állt soha, pedig világ életemben jó barátnő voltam és jól is néztem ki, mégsem jött oda hozzam a kutya sem. Így maradt a netes tarts keresés.

Rengeteg barátnőm van, aki szinten ugyanebben a helyzetben volt.

Egy átlagos nőhöz hamarabb odamennek.

jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!