Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy manapság mikor egy nővel személyesen találkozom úgy érzem magamat mintha egy állásinterjún vagy egy egyetemi vizsgán lennék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a munkavállaló vagy a vizsgázò a nő meg a nagyfőnök vagy a vizsgáztató aki majd eldönti, hogy én jó vagyok vagy nem.



Miért próbálják a nők ennyire a férfi fölé helyezni magukat manapság?


Bosszú a múlt miatt, hogy a nők el voltak nyomva és most vissza vágnak?



jún. 11. 11:15
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Nocsak, nocsak mennyiq aggresszív nő hírtelen.


Tán csak nem pont azért mert a lényegre tapintottam. Az igazság mindig nagyon fáj.


Képzeljétek el, hogy kérdezni szabad, ha a másik fél is kérdezhet és arra a nő is válaszól.


A faggatás és a kedves kérdezés között van különbség. Nehogy mâr normálisqlegyen amikor valaki fönöki stílusban faggat téged és érzed, hogy minden infót ki akar belőled szedni, de olyan stílusban, hogy érezteti veled, hogy ő az atya úr isten és majd a válaszaid alapján ő majd elbírál téged..


Te nem kérdezhetsz vissza mert kitér a kérdések elől vagy közli, hogy ő nem akar neked válaszólni..

Érzed rajta, hogy a másik fél csomó infót vissza tart és nem akarja neked megmondani. Mi sem áll messzebb egy közvetlen, vidám, őszinte beszélgetéstől..


De természetesen én vagyok a világ barma és a férfiak akik szintén tapasztaltak ilyet mind hül.ék.


A kontrázó, tagadó nők, tökéletesek, illetve a fentebb említett nők akik hercegnőnek gondolják magukat és minden férfit latvalónak tartanak..


✌️

jún. 11. 11:36
 12/43 anonim ***** válasza:
84%

Már több válaszban is olvastam,ezért kérdezem meg,férfiként, hogy mit jelent a "tankarcú nő" ?

Eddig nem hallottam sehol, csak itt olvastam.

jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
82%

"A faggatás és a kedves kérdezés között van különbség. Nehogy mâr normálisqlegyen amikor valaki fönöki stílusban faggat téged és érzed, hogy minden infót ki akar belőled szedni, de olyan stílusban, hogy érezteti veled, hogy ő az atya úr isten és majd a válaszaid alapján ő majd elbírál téged.."


De te válaszolsz nekik mert meg akarod őket dugni! Az a te problémád, hogy a punciért lemész kutyába és végül mégse kellesz a kényes, agresszív hercegnőknek.


Miért nem ismerkedsz normális(abb) nőkkel? Miért mész el velük randizni hogyha egyszer faggatnak, le akarnak téged tesztelni?


Hát a puna miatt.


Te bajod. 🤡

jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%
Engem is idegesítene ha faggatnának. Befejezném az ismerkedést és pont , nem kötelező neked sem válaszolnod.
jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy kőteles mindent megosztani a másikkal, amit nem akarsz azt nem kell. A többi meg kissebségi komplészús.
jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

Egy bizonyos kor felett szerintem valid, hogy az ember kiszűri idejében a buktatókat. Mit dolgozik, mik a céljai, mennyit keres, külön él-e stb. Bevallom őszintén engem is kvára irritál, hogy így indulunk neki egy ismerkedésnek, de valahol teljesen érthető.


De nem mindegy, hogyan teszi ezt. Ha faggat, kikérdez, számonkér, nekiáll szabályokat felállítani, akkor otthagyom a pba. Miért? Mert én sem így állok hozzá.


F

jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
77%

12. "Te nem kérdezhetsz vissza mert kitér a kérdések elől vagy közli, hogy ő nem akar neked válaszólni.."


Nem-nem! Na ilyet nem játszunk. Akkor vagy kiterítjük a lapjainkat vagy szép lassan, apró lépésekben megismerjük egymást. De az nem pálya, hogy olyasvalaki vizsgáztat, akit 5 perce látok először de már feljebb pozicionálja magát.


17. voltam.

jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%
Napi incel hiszti rovatunkat látták.
jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
29%
19. Bazze,nem vagyok incel de a kérdésben tárgyalt nőtípussal én is összefutottam már :S
jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vitatom, hogy vannak ilyen típusú nők egyáltalán és lehetséges, hogy egyre több van belőlük. De ha basszus online ismerkedés zajlik egy ideje és akkor is nyomakodik, faggat akkor nem kéne vele randira menni hanem már akkor megszakítani az ismerkedést. Ha meg a randin követelőzik, vallatja oké akkor nem kell válaszolni hanem otthagyni a fenébe. Nem a nők hibája, hogy a kérdező vagy más férfi nemhogy elmegy velük randizni, de még válaszolnak is a kérdéseikre amelyekre nem szeretnének.
jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!