Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire vonzóak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire vonzóak az incel eszmék?

Figyelt kérdés

Diák koromban csúfoltak, kiközösítettek, esélyem sem lehetett járni egy lánnyal. Felnőtt koromban sem voltam sikeres.

Ezért nagyon vonzóak az incel eszmék, a blackpill, és tényleg azt gondolom már, hogy ez a természet akarata, hogy nekem ilyen életem kellett legyen, ergo áldozat vagyok.


jún. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

50


Ezt hogy következtetted ki?

jún. 12. 16:45
 52/52 anonim ***** válasza:
Morális fölény, na persze. Könnyebb kifogásokat keresni, mint ezt a gőgöt és alkalmazkodási zavart pszichiáterrel kezeltetni. Engem is csúfoltak, közösítettek ki, mégis lett szép nőm. Az a morális fölény, ha valaki elismeri hogy ápolatlan, számítógép-függő és lusta fejlődni és ezért nincs nője.
júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!