Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire vonzóak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire vonzóak az incel eszmék?

Figyelt kérdés

Diák koromban csúfoltak, kiközösítettek, esélyem sem lehetett járni egy lánnyal. Felnőtt koromban sem voltam sikeres.

Ezért nagyon vonzóak az incel eszmék, a blackpill, és tényleg azt gondolom már, hogy ez a természet akarata, hogy nekem ilyen életem kellett legyen, ergo áldozat vagyok.


jún. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
2024... globális felmelegedés... infláció... sexhiány... a világ hősökért kiált. A hősök egyike a nők hatalmas elvárásaival, a hipergámiával, exogámiával szembeszálló incel. Aki bátran küzd a sex market újraszabályozásáért, beszól a chadeknek a neten, és gyakorin lepontozza a chadező nőcikéket.
jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Igen, hősökért, akik végre megborotválkoznak, vesznek egy öltönyt és elmennek konditerembe.
jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

41


Az a baj, hogy hiába a morális fölény, a gyáva többség (mint a suliban is, a természeti erőtörvények alapján) úgyis a chadek pártjára fog állni, mert könnyebb, mert kényelmesebb, mert kevesebb kockázattal jár.

Tehát az a harc mártírkodással jár de tudnunk kell, hogy sosem fog győzelmet eredményezni számunkra.

Legalábbis én így látom. Az is a szelekció és evolúció része, hogy a nem gondolkodó ösztönlény többsèg inkább a chadek oldalára áll, hiszen legalább azáltal is a “jó gének” élik túl.

jún. 12. 15:18
 44/52 anonim ***** válasza:
Morális fölény 😂😂😂
jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

44


Ha nem értesz egyet az idióta röhögés helyett inkább miért nem fejted ki?

jún. 12. 15:36
 46/52 anonim ***** válasza:

Nos voszonylag nehéz morális fölényt emlegetni egy olyan személy esetében, aki az emberiség nagy részét "agyatlan ösztönlénynek" minősíti.


Morális fölény akkor jöhet szóba, ha valaki jobb az átlagnál. Az általános embergyűlölet aligha emel téged a többi ember fölé. Éppen ellenkezőleg.

jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

“ Morális fölény akkor jöhet szóba, ha valaki jobb az átlagnál. Az általános embergyűlölet aligha emel téged a többi ember fölé. Éppen ellenkezőleg.”


Szerinted azért kell kötelező mód szeretni az embereket mert mi magunk is emberek vagyunk? Ez valami alapszabály? Az emberi természet gáz, ez vitathatatlan. Kedvességre is képes olykor az ember de annak megvan a maga szelekciós oka, hogy miért teszi. Nem azért teszi mert hisz a kedvesség feljebbvalóságában hanem mert úgy érzi általa növekszik a saját maga túlélési esélye (kapcsolatokat épít). Magyarán az ember haszonleső. Hadd dönthessem el, hogy ezt szeretem vagy sem. Nem embergyűlöletről van szó ( a gyűlölet túl sok energiát felemészt), hanem emberismeretről és óvakodásról.

jún. 12. 15:56
 48/52 anonim ***** válasza:
Nekem az is oké, ha az embertársaink szeretete és tisztelete szerinted nem fontos, de akkor mégis mire alapozod a morális fölényt? Miből eredezteted? Mitől vagy te jobb az általad lenézett embereknél?
jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

48


Simán abból, hogy nem álszenteskedek. Az őszinteségből és bátorságból fakad a fölény.

jún. 12. 16:35
 50/52 anonim ***** válasza:

Tehát a te fölényed abból ered, hogy büszkén megvallod, hogy egy "önző, agyatlan ösztönlény" vagy? :))

Whoaa

jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!