Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire vonzóak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire vonzóak az incel eszmék?

Figyelt kérdés

Diák koromban csúfoltak, kiközösítettek, esélyem sem lehetett járni egy lánnyal. Felnőtt koromban sem voltam sikeres.

Ezért nagyon vonzóak az incel eszmék, a blackpill, és tényleg azt gondolom már, hogy ez a természet akarata, hogy nekem ilyen életem kellett legyen, ergo áldozat vagyok.


jún. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
35%

"Felnőtt koromban sem voltam sikeres."

Ez rajtad múlt..

jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
11%
11. Nem igaz, néha a férfi mindent megtesz és a sors, társkeresési piac vagy nők nevezhetjük bárminek mégis kiszelektálja. Okkal vannak incel ideológiák, még ha az ide irok nagy része valóban csak picsogó kisfiú vannak értelmesek is akik értetlenül állnak a helyzetük előtt.
jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
63%
12, ezt erősen kétlem. Azt simán elhiszem, hogy értetlenül állnak, de azt is, hogy nem fogadják el a tényeket. Úgy vannak vele, 'nekem miért kell lefogynom, fogat mosnom, belőnöm a hajam, ha annak a dagadt, büdösszájú, kócos pasinak is *jut* nő?'.
jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
41%

12 kifogás mindig van.

11*

jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
56%

13

Ez se baj, csak akkor adják lejjebb az igényeiket. A minap egy olyan párt láttam a metrón, hogy nem hittem a szememnek. A rondaság és az igéntelenség színes-szagos szobrai voltak mindketten.


Lehet igénytelen nyomingernek lenni, csak akkor olyan nő/pasi jut. Ha meg az nem tetszik, akkor evvan, lehet változni, vagy lehet méltósággal viselni a magányt.

jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

15


Te milyen könnyen beszélsz. Látszik nem tapasztaltad meg milyen a szopóág másik végén lenni. Általában az ilyenek szoktak ítélkezni.

jún. 1. 22:24
 17/52 anonim ***** válasza:
90%
Azért vonzóak ezek a kamueszmék, mert kényelmesebb egész nap számítógépezni másokra hárítva a felelősséget, mint sportolni, dolgozni, tanulni, szépségápolással és szockörépítéssel foglalkozni. A pua kamueszmék pedig azért vonzóak, mert kényelmesebb pár csodaszöveget mágusoktól elsajátítani, mint az előbbieken éveken keresztül fáradni. Mindkettő nagyon vonzó a lusta, igénytelen tömegnek.
jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
94%

Jajj kérdező. Akik nyekegnek azok olyan dolgok miatt, amiken lehet változtatni. 10-ből max 1 aki tényleg reménytelen eset.

Itt egy egyszerű példa..."110 kiló vagyok és ezért nincs nőm". Hat tessék fogyni! Olyan nincs hogy nem tudok.

jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

6os

"Nade, ezeknek az incel közösségeknek, amellett, hogy adnak egy megnyugvást, közösségérzetet, valahová tartozás érzését, ami egy nagyon fontos eleme az ember pszichés jóllétének, adnak mellé jó pár bullshit ideológiát is, amit aztán az ember egy idő után, ha elégszer látja/olvassa, el is fogja hinni"


Hát én nem tudom milyen pszichés jóllétre gondolsz ezeken a blackpill fórumokon én mindent tapasztalok csak azt nem. Cuck fétisszerűen arról fantazialnak hogy Chad megalázza ("mog") őket, hogy Chad minden nőt megdug ők meg sikertelenek, magukról meg egymásról untermensch meg hasonló szavakkal beszélnek, öngyilkosságról fantaziálnak (pl DBDR videói alatt). Meg "supreme gentleman"ként hivatkoznak a többszörös gyilkos vérengző E. Rodgerre...

Én nem tudom ez miféle pszichés jóllét amit a blackpill nyújt baxod...

jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Hát ha magányos vagy, biztos jól esik egész nap írogatni. De hát ezzel biztos, hogy nem leszel ott minden pénteki és szombati diszkós bulin cimborákkal a plázában vett menő cuccokban, meg nem focizol a normális emberekkel amitől incelből haveroknak üvöltözős mindenkit ismerő népszerű csajmágnessé válnál, hanem a lúzerek táborát fogod gyarapítani. Mindenki maga választja meg a szockörét.
jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!