Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire vonzóak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire vonzóak az incel eszmék?

Figyelt kérdés

Diák koromban csúfoltak, kiközösítettek, esélyem sem lehetett járni egy lánnyal. Felnőtt koromban sem voltam sikeres.

Ezért nagyon vonzóak az incel eszmék, a blackpill, és tényleg azt gondolom már, hogy ez a természet akarata, hogy nekem ilyen életem kellett legyen, ergo áldozat vagyok.


jún. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
55%
Nézz szét utcán, metrón, a nőknek irtó alacsonyak az igényeik a külsőt illetően. Mennyi dagadt, alacsony, vén, borotválatlan csóró rémmel együtt vannak. Ezt a szintet te is el tudod érni és felül tudod múlni ha szeretnéd, akármekkora nyomorék vagy.
jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
21%

Cicuka, en 15-16 evesen jartam ki szakmai gyakorlatra Rakospalota seggebe, reggel 7-re, a negyed otos metroval, meg napi 20 meter falat vestem, amikor te a futott tanteremben elemezgetted a Seggszpirt. Aztan te mar vakacioztal, nekunk meg volt egy honap nyari gyakorlat, ahol annyi kedvezmenyt kaptunk, hogy a vastag melos felsot levehettuk, de tovabbra is vastag, sotetkek melosgatya es magasszaru bakancs a juliusi kanikulaban. Aztan letrazhattunk szepen a napon.



Szoval ennyit "az incelek nem dolgoztak" faszsagrol. Tobbet dolgoztam, mint amennyit te valaha is fogsz.....



39F incel

jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

"De ennek ellenére ugye kéne a szex."


Nem nagyon izgat senkit, hogy baszhatnékod van. Van két kezed, használd felváltva.

jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki dolgozik nem lesz csajmágnes. Ez olyan ostobaság mintha valaki azt mondaná hogy kész a tanulással, hiszen ötösre tudja a történelmet. Csak közben az összes többi tárgyból megbukik. Minél több tárgyból vagy jó, annál több az esélyed hogy tetszel a tanítónéninek. Nem elég hogy sportolsz meg dolgozol, ez még csak kettő tantárgy.
jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
60%
Azért ilyen vonzóak az incel eszmék, mert a kemény tanulásnnál könnyebb azt hazudni, hogy a tanárok pikkelnek rám, vagy hogy hülye vagyok, ezért fölösleges tanulni.
jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Az incel eszme a lusta, ápolatlan, felelősséghárító kamusok meséje szokott lenni.
jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

32-es, azt, hogy te mennyit dolgoztál, le lehetett volna írni szimplán csak tényként, passzív-agresszív hangvétel és személyeskedés nélkül is.


Te sem érsz sem kevesebbet, sem többet azért, mert fizikai munkát végzel/végeztél, és a szellemi munkát végző sem.


Minek belemenni ilyen "kinek a szarabb" beszélgetésekbe? Miért sarkítod ki rögtön a másik mondanivalóját? Senki sem írta, hogy egyetlen incel sem dolgozik, csak általánosságban fogalmaztak meg olyan tulajdonságokat, amik felülreprezentáltak ebben a társadalmi csoportban.

Te meg kiragadod ezt az egyet, és pikírt módon megcáfolod, hogy "na tessék, hát ez rám nem is igaz, aztán mégsincs nőm, szóval a világ a hibás".


Nem biztos, de valószínűleg te olyan ember vagy, aki a második mondatban rátolja ezt a témát egy akár vadidegen emberre is, és úgy általánosságban mindent leszól, minden sz*r, minden ember hülye, minden rossz úgy, ahogy van.


Ami valahol érthető, hiszen téged ez nagyon zavar, fontos neked, szeretnél kapcsolódni valakihez, aki meghallgat téged. És igen, el is hiszem, hogy ez neked rossz, kinek ne lenne rossz. De a világ ettől még nem egy sz*rkupac.

jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Hát igen, attól hogy valaki egy vagy két tárgyból dícséretes ötös de a többiből megbukik, nem lesz sikeres tanuló. Lehet, hogy jobban járt volna ha minden tárgyból kettes. Pl. diszkóba is hiába mész úgy hétvégén hogy napi 12 órát dolgoztál és gyúrtál, ha nem jó a ruhád stílusa, rút a bőröd, a beszéded, magányos hobbijaid vannak és egyedül vagy ott mint egy lúzer. Akkor még a pénztelen, de jókedvű, nevetgélő csávó a haverjaival is lekőröz a csajoknál, mert vonzóbb társaság.
jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Az incel eszmékben semmi új nincs. A Gondolj merészet könyvben David Schwartz már 1994-ben felismeri az ilyen embereket, akik kibúvókórban szenvednek és kifogásokat keresnek. Túl öreg vagyok, túl fiatal, túl beteg, túl hülye. Áll-incel, indiai-incel, indiai-incel, csukló-incel. Ez közönséges úgysem sikerül negatív gondolkodás, depresszió.
jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nincs egy pozitív, boldog incel sem. Hiszen ez közönséges depressziós gyülekezőhely. Nincs egy sem, aki azt mondja hogy most nem tud becsajozni, de dolgozik magán és így fél év múlva sokkal valószínűbb hogy megtalálja élete szerelmét.
jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!