Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es, 50-es elhanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, 50-es elhanyagolt feleségek, találtatok itt partnert titkos viszonyhoz?

Figyelt kérdés

máj. 26. 09:50
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
25%

20 - "Ezek csak vágygenerátorok, a boldogság ellenben karnyújtásnyira van"

Tipikus öngyőzködő szöveg, mint amikor valaki azt akarja látni, hogy az élete nem is szar.


"Tök idegesítő hogy én jól érzem a bőrömben"

Tudod, ez pont olyan, mint amikor valaki a pénzével, vagy a farkával dicsekszik, és rögtön tudni lehet, hogy az illető hazudik. Aki boldog ember, az nem érez kényszert arra, hogy erről másokat győzködjön (pláne névtelen fórumon) 😀.


Az írásodból az jön le, hogy szerencsétlenül alakult az életed, valószínűleg a munkád sincs a top 10%-ban, ezért megpróbálod elfogadni, hogy te a társadalom alsó felén rekedtél és bemeséled magadnak, hogy a pénz egyáltalán nem boldogít, nem az utazások + a lehetőségek teszik az embert boldoggá, hanem egy kuplung kicserélése 😀😀

Pont ilyen, amikor valaki arról győzködi magát (és ismeretleneket), hogy az élete milyen boldog 😀

júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
51%

20-as!


Nagyon jól összefoglaltad,mi a probléma a társadalom jelentős részével.

Osztom a véleményedet.

Ha jobban belegondolunk,akkor rájövünk,hogy a telhetetlenség,a folyamatos elégedetlenség nem csak a saját életünket keseríti meg,hanem minden rossz okozója,pl.a háborúk.

júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Igen, volt innen már vége lett...de olykor eszébe jutok és rámír😅😀
júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
47%

21. Ó igen, olyan sz*r az életem, munkám sincs, sosem volt nőm, magam hitegetem mindennel hogy jó az amim van. Ja, kövér vagyok, az élet összes területén sikertelen, a nyolc általános sincs meg.


Örülök hogy meghagytalak a hitedben, főleg azokban az ostoba "szabályokban", hogy minden fekete vagy fehér. Az összes sikeres ember el van tűnve szem előtt, a hangjukat csak a sikertelenek hallatják. Kizárólag csak ők, a gyk-n meg vér ciki vagy lepontozásra való az, aki mondjuk 50 évesen leírja a véleményét úgy, hogy eddig mit tapasztalt az életében.


ŰAbban igazat adok, hogy nem mindegy hol fejti ki az ember a véleményét. Eddig védtem a magyarokat, de igaza van Kertész Imrének. Meg igaza van azoknak is, akik gyűlölködő, irigy, széthúzó, rosszindulatű, haszonlesőknek írják le, mert ... Az okokat inkább nem is részletezem, elég voltál te is ízelítőnek.

Tipikuis csóró magyarok, akiknek a boldogság egyetlen forrása a pénz, ezért képesek mindent és mindenkit letaposni maguk körül, majd a kirakatba kitenni hogy ők aztán a csúcson vannak.


Az intelligen viselkedéshez alapból kellett volna egy intelligen család is, ahol mondjuk lehetett volna látni értelmes nő-férfi viszonyt, ahol valami polgári értékrendet is tanult volna a gyerek. A taj paraszt apuka meg anyuka mellett a b+ társadalom szintjén az értelmes, érző, gondolkodó, segítőkész ember nem csodálkozik.


Az meg hogy pontokba szeded a válaszom és bizonygatod hogy mekkora értéktelen ember vagyok, az meg jól jellemzi ezt a prosztó vonalat. Azért csak gondold magad pengének jó magyar szokás szerint! :)

júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
40%

24 - "Eddig védtem a magyarokat, de igaza van Kertész Imrének. Meg igaza van azoknak is, akik gyűlölködő, irigy, széthúzó, rosszindulatű, haszonlesőknek írják le"

Na, milyen érdekes. Előbb még azt írtad, hogy jól érzed magad a bőrödben, ehhez pedig egyáltalán nem passzol az, hogy most mégis megsértődsz egy veled egyet nem értő hozzászóláson és elkezded a magyarokat szidni. Pont így viselkedik, aki elégedett önmagával, ugye? ^^

Tipikus felelősséghárító ember, frusztrált vagy és ezért persze nem te vagy felelős, hanem a magyarok, meg a nem polgári értékrendűek, meg a társadalom, meg a szomszéd, stb...

júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

25. Nem unod még magad? Én rád reagáltam, szóval: RÁD REAGÁLTAM. Hozod a formád, igazi pióca vagy, de az van, hogy tőlem aztán nem raolod az energiát, mert látom hogy te másokból élsz. A solar plexis-em feléd zárva, a szeretetcsomagod meg megy vissza! :)


Nem a magyarok teljes egészét "szidtam", hanem az olyanokat mint amilyen te vagy. Vitagenerátorokat, azokat akik képtelenek elfogadni mások véleményét, akik mindenhol csak mérgezik a társasági életet. Az okoskodókat mint te, az egoistákat mint te.


Egyébként ez a véleményem volt, én sem vagyok tökéletes. Majd igyekszem megérteni hogy olyan vagy aki még nem ébredt fel, innen nézve inkább csak sajnállak. Nagyjából azért bukkantál fel az életemben, hogy rajtad keresztül gyakoroljam a megértést, vagy hogy engedjem el a fülem mellett a negatív gondolatokat. Szóval várom a következő magasröptű, gyűlölködő kommentedet, próbálok befelé figyelni, és inkább pozitív energiákkal segíteni neked. Becs' szó! :)

júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

"Eddig védtem a magyarokat, de igaza van Kertész Imrének. Meg igaza van azoknak is, akik gyűlölködő, irigy, széthúzó, rosszindulatű, haszonlesőknek írják le"


"Azért csak gondold magad pengének jó magyar szokás szerint!"


"Nem a magyarok teljes egészét "szidtam", hanem az olyanokat mint amilyen te vagy."

Szidni szidhattál volna pusztán engem is, de te a magyarokat írtad, nem engem. Legalább következetes lennél, vagy ha leírsz valamit, mernéd vállalni a véleményedet, nem pedig félrebeszélni :)

Ehhez képest külön vicces, hogy még tőlem várod a "gyűlölködő kommentedet" hehe.

júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

27. Hoztad a magyar színvonalat. Ez az objektív válaszom és véleményem. Én pont ettől próbálok olyan távol maradni ahogyan csak lehet. Értelmetlen olyan emberekkel kommunikálni, akik eleve önmagukat tartják a tudás és az intelligencia alfájának és omegájának, nulla érdeklődéssel, nem elfogadók más véleményével, nem érdeklődők, ellenben csak kötekednek, szítják a feszültséget, energia vámpírok. Ez tökéletesen jellemzi a társadalmat, bármelyik fórumot olvasva ömlik a tömény gyűlölködés és a személyeskedés.

Na meg a panaszkodás, a sírás és a hálátlanság. Sebaj, pont jó is ez így, ha valaki nem ismeri fel a személyes felelősség vállalást önmagáért, a közösségért a szavai és a cselekedetei által, azok pontosan azt érdemlik hogy egész életükben panaszkodjanak és sírjanak. Az egó meg intézi a többit-


Hogy ki is vagyok neked legyen tökmindegy, azok akik nyitottak és pozitívak, majd azokkal kommunikálok. Témát lezártam a részemről, te még kifejtheted hogy én mekkora nyomorult vagyok szerinted, kiragadhatsz részleteket. Én, meg az értelmesebb emberek csak a szegénységi bizonyítványodat látjuk ebben, és tegyük hozzá jogosan. A felnőtt ember ismérve hogy felelősséget vállal a döntéseiért, de ez a ovis jujjj én okosabb vagyok csörte nekem szinten aluli és értelmetlen. Ha meg személyeskedni akarsz, bizonygatni hogy mekkora sz*r vagyok aki értéktelen, semmit sem ért el az életben, akkor privátban légyszi. Ott majd elmondom ki is vagyok és mit értem el. Akár nemzetközi szinten, 20 év után költöztünk vissza 2020-ban jó messziről. Ja, vagy ezt is szégyelnem kellene, azzal kell ma itt dicsekedni hogy életképtelen vagyok, hog nincs csajom, hogy apám anám alkesz, hogy a barátom megcsalt, hogy a barátom megrugdosott, hogy a nőmnek 8 általánosa van és lusta, hogy agész életemben albérletben fogok lakni, vagy hogy személi kölcsönből egy hétig all inclusive üdülésen voltam spanyolba? Hmmmm, értem. Az e fölötti szint már testidegen és irigységre ad okot, amit csak személyeskedő, lehúzó kommenttel lehet semlegesíteni. Jól van, meghagylak a világodba, jó sok idegeskedés, irigységet és gyűlölködést kívánok neked, úgy gondolom hogy neked csak ezekre van szükséged és ettől leszel boldog. Szóval csupa jót kívántam, nem szólhatsz semmit! :)

júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is összejöttem innen egy finom ötvenes nővel. Nagyon jó élmény volt összeségében. Tiszta sor volt mire kellek neki , de a pazar szex mellet jókat tudtunk beszélgetni és enni is 😃

F32

aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%
27 tök mindegy mit ír le meg mit nem, miután a fél szexkretén mindenség nekiállt őrjöngeni hogy nem létezik hogy egy férfi is undort érez a kurvulástól, és minden szavát kiforgatjátok. Az a lényeg amit először leírt, az őszinte véleményét. Hát én örülök neki hogy ide is idetévedt egy hasonló emberke, mert igen, személyesen én is ismerek néhány ilyet, de itt ritkán olvasni az tény.
aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!